Zdravíme, přátelé,

máme velkou radost, že jsme se propojili s projektem Klid v mysli. Společně jsme spustili první mini projekt, který bychom vám rádi představili. Klid v mysli již několik let úspěšně vede Jaroslav Vídeňský, kterého občas vídáte na živých vysílání. Dali jsme hlavy dohromady a využili 18 let praxe ze školního prostředí a 8 let praxe s jemnohmotnými technikami. Vznikl jedinečný projekt, který vám pomůže pochopit, že zážitky ze školního prostředí mohou přímo ovlivňovat váš život i v dospělosti. Minulý týden jsme uspořádali první živé vysílání na toto téma.

V rámci živého vysílání jsme si povídali: 

  • Co to je trauma a jak se projevuje?
  • Proč a jak školní prožitky ovlivňují náš stávající život?
  • Co jste nevěděli o příběhu svého učitele?
  •  Nejčastější programy, které jsme ve škole získali?
  • Proč si v práci neřekneme o zvýšení platu? A jak to souvisí se školou?
  • Příčiny nízkého sebevědomí?
  • Tipy jak školní trauma uzdravit.

Moc děkujeme za vaše sdílení a dotazy během vysílání. Díky nim jsme odemkli témata, ke kterým bychom se bez vás nedostali. Je školní trauma téma, se kterým potřebujete pomoc? Rádi byste jím prošli pod vedením zkušených lektorů? Chcete získat zkušenost a individuální praxi při práci s traumatem? Připravili jsme pro vás dvoudenní setkání: Uzdravení školního traumatu kde nás čeká:

Teoretická část:
– Co to je trauma?
– Jak trauma ovlivňuje naše chování v dospělém životě?
– Mechanismus zpracování traumatu na úrovni mysli, emocí a těla
– Proč máme tendenci se s traumatem ztotožňovat a proč je výhodnější to nedělat?
– Jak pracovat s traumatem uloženým v podvědomí?
– Individuální identifikace traumatu
– Základy uzdravování školního traumatu – mechanismus uzdravení, fáze, kterými při uzdravování traumatu procházíme
Praktická část:
– Léčivý kruh sdílení
– Uzdravení potlačených a neprojevených emocí
– Uzdravení myšlenkových vzorců způsobených školním traumatem
– Uvolnění uloženého traumatu z těla

Bližší informace k setkání najdete >>>tady<<<

Registraci na sektání najdete >>>tady<<< 

Seminář se uskuteční pod vedením Lucie Alferi a Jaroslava Vídeňského 6.-7.5. v Praze ve Studiu Rybalka

Těšíme se na setkání Lucie a Jaroslav