Služby

Každé setkání se Strážcem třetího oka nám ukazuje možnosti vědomého přístupu k životu napříč všemi tématy. Strážce umí skvěle vystihnout a popsat energetické příčiny dějů v kolektivním vědomí. Každé jeho slovo nás přibližuje k duchovní podstatě a přirozenému stavu vědomí nejvyšší radosti. Strážcovo učení nám ukazuje, že tělo, mysl, emoce a ego jsou nástrojem duchovní podstaty. Díky nim může duchovní podstata růst a naplňovat všechny své chtěné zážitky.

Chcete využít channeling pro svůj rozvoj? Podívejte se, jaké možnosti přinášíme.

Online služby

Channelingový online klub

  • Klub je virtuální prostor, který přináší bezpečnou formu osobního rozvoje pomocí videí s přímým channelingem se Strážcem třetího oka.
  • Díky klubu máte neomezený přístup ke Strážcovu učení a jeho vlídným slovům v momentě, kdy to potřebujete. Stejně tak ho využíváme my doma.
  • Členové klubu od nás dostávají i další formy podpory např.: rekonektivní léčení, automatické písmo, harmonizační oleje.
  • Chceme, aby klub byl místem, kde si odpočinete. Uvolníte se od nutkavých myšlenek, povinností a stresu.
  • V rámci našich služeb v klubu získáte nejintenzivnější kontakt s channelingem.

Členství v klubu je možné získat na půl roku nebo na celý jeden rok.

Channelingová online beseda

Skupinové online setkání, které doprovázíme přímým channelingem se Strážcem třetího oka. Věnujeme se do hloubky jednomu tématu. Prožijeme praktická cvičení pro práci s myslí a společné meditace. V druhé polovině online besedy Strážce třetího oka odpovídá na vaše dotazy.

Doba trvání: 90 minut
Cena: 550 Kč / osoba

Záznamy z besed jsou k dispozici pro členy v Channelingovém online klubu

Živé vysílání

Živý online přenos se Strážcem třetího oka je skvělou ochutnávkou channelingu. Obzvlášť pokud nemáte s channelingem předchozí zkušenost. V úvodu se krátce věnujeme předem oznámenému tématu a v další části Strážce odpovídá na vaše dotazy.

Doba trvání: 60 minut
Cena: ZDARMA

Záznamy z Živých vysílání jsou k dispozici pro členy v Channelingovém online klubu

Osobní setkání

Osobní Channeling

Osobní konzultace doprovázená přímým channelingem se Strážcem třetího oka. Individuální přístup umožňuje probrat vámi zvolená témata do hloubky. Nacházíme primární příčiny všech dějů ve vlastní mysli, tak pochopíme vnitřní příčiny a pohnutky našeho konání a můžeme je začít měnit. Díky osobní konzultaci postupně získáváme nadhled při řešení problémů, rozumíme energetickým příčinám, cítíme spojení s duchovní podstatou a víme, jaký další krok na cestě životem je třeba udělat.

Osobní konzultace probíhají buď osobně v Praze nebo online přes Skype.

Doba trvání: 60 minut
Cena: 1 500 Kč

TERMÍNY A REGISTRACE

Rekonektivní léčení

Je metoda léčení, která vznikla díky channelingu Dr. Erica Pearla. Jedná se o bezdotykový přenos energie, informace a světla. Výsledkem léčení je nastavení rovnováhy v těle, v mysli a na energetické úrovni.

Rekonektivní léčení probíhá osobně v Praze nebo na dálku u vás doma.

Doba trvání: 60 minut
Cena: 1 500 Kč

TERMÍNY A REGISTRACE

Channelingová beseda

Channelingová beseda probíhá formou setkání větší skupiny. Věnujeme se do hloubky jednomu tématu. Prožijeme praktická cvičení pro práci s myslí a společné meditace. V druhé polovině besedy Strážce třetího oka odpovídá na Vaše dotazy.
Předchozí zkušenosti s channelingem nejsou podmínkou účasti. 

Doba trvání: 90 minut
Cena: 550 Kč / osoba

Záznamy z besed jsou k dispozici pro členy v Channelingovém online klubu

Meditační víkend s channelingem

Chcete zažít hlubší kontakt se Strážcem třetího oka? Přejete si začít s pravidelnou meditační praxí, ale nemůžete se k tomu dokopat? Pojeďte s námi na meditační víkend. Seznámíte se s meditací SRDCE, kterou praktikujeme několikrát denně. Do hloubky prozkoumáme channeling se Strážcem. Věnovat channelingu čtyři hodiny denně to už je pořádná porce vědomí a nadhledu k tématům, které v životě zrovna řešíte.  Ve volném čase relaxujeme díky klidu přírody,  která nás během pobytu obklopuje.

Doba trvání: 3 dny
Cena kurzu: 3 000 Kč
Cena ubytování s plnou penzí: 2 350 Kč

Léčení emocí silou srdce 

Srdečně jste zváni na jednodenní prožitkový kurz. Naučíte se jednoduše pracovat se srdcem.  Díky srdci začneme léčit emoční bolesti. Zažijete praktická  cvičení, díky kterým pochopíte skutečné příčiny emocí. Získáte přístup k  emočním vzorcům, které udávají směr vašemu životu.

Předáme vám klíč k emočnímu léčení pomocí srdce. Uleví se vám  a emoce  již nebudou překážkou na cestě životem.

Doba trvání: 1 dny
Cena kurzu: 1 500,- Kč

Výuka Channelingu

Víkendová výuka channelingu

Srdečně jste zváni na víkend plný výuky channelingu. Víkendová výuka channelingu skvěle nahradí několik lekcí individuální výuky. Je zkrácenou verzí letního pětidenního výcviku. Toto setkání je vhodné pro úplné začátečníky. Osvojíte si pevné základy channelingu. Zjistíte zda channeling je cesta pro vás, ve které chcete dále pokračovat.

Doba trvání: 3 dny
Cena kurzu: 5 000 Kč

Individuální výuka channelingu

Cítíte volání své duše a chcete se channeling naučit. Pomocí individuálních lekcí se naučíte, jak bezpečně používat channeling. Ukážeme vám cestu k vlastnímu propojení se srdcem. Projasní se mysl, uvolní emoce a uklidní se ego. Projdeme branou srdce do jemnohmotného světa. Osvojíte si principy správného používání channelingu. Poznáte, zda jste na channelingovou praxi připraveni.

Doba trvání: 60 minut / 1 lekce
Cena: 2 000 Kč

TERMÍNY A REGISTRACE

 

Škola channelingu – pětidenní kurz

Jednou ročně ke konci srpna pořádáme pětidenní pobytový kurz channelingu. Dozvíte se vše potřebné, abyste i vy sami mohli začít channelovat. Výhodou skupiny lidí je silné energetické pole, které umožňuje udělat při výuce velký posun v krátkém čase.

Doba trvání: 5 dní
Cena kurzu: 10 000 Kč
Cena ubytování s plnou penzí: 5 800 Kč

Zůstaňte s námi v kontaktu a dostávejte novinky z jemnohmotného světa do emailu.