Zdravíme, přátelé,

 

meditace Srdce je úžasný nástroj osobního rozvoje, dostupný všem, kteří se rozhodli převzít zodpovědnost za svůj život. Martina začala doporučovat meditaci Srdce svým klientům na konzultacích. Moc ráda jsem odpověděla na její zvědavé otázky ohledně meditace Srdce. Také jsme se nevyhnuly sdílení o vlastní zkušenosti s meditací. A jaká byla naše cesta za pravidelnou meditační praxí.

Co dalšího se v podcastu dozvíte?

  • co se ve vašem životě může změnit při pravidelném používání Meditace Srdce?
  • že meditace Srdce je urychlovač nalezení rovnováhy a stability.
  • proč nám nejde meditovat?
  • kdo je hlavní sabotér pravidelné meditační praxe?
  • že je Meditace Srdce nástrojem pro okamžitou úlevu.
  • co jsou to meditační zkušenosti a jak je získat?
  • jaké jsou benefity každodenní meditační praxe?

Podcast je take dostupný na všech podcastových platformách >>>tady<<<

Baví vás duchovní rozvoj?  Přidejte  se k nám a čerpejte pravidelnou podporu na cestě vědomým životem. Channelingový online klub je tu pro vás.  Tuto platformu  pro vědomý život pro vás tvoříme již  šest let.  Děkujeme, že můžeme. Do klubu se  dostanete přímo >>>tady<<<