Zdravíme, přátelé,

k egu se vztahuje spousta nálepek, např. že je špatné a měli bychom se ho zbavit. Tyto informace však často vyvolávají zmatení a nejistotu, jak se na ego dívat… Byli jsme hodně nadšení, když Martina navrhla, že by ráda udělala rozhovor na téma Ego. 

V dalším díle podcastu Od Martiny  s vámi sdílíme zkušenosti s projevy ega a přinášíme inspiraci, jak se na téma „ego“ dívat s větší lehkostí a nadhledem. Povídáme o péči o vnitřní svět a cestě srdce.  Zaměřujeme se na skutečnost, že „cítit se špatně není špatně“ a povídáme si o tom, proč není možné cítit se stále jen dobře a je důležité umět přijímat i stavy, kdy je nám na nic.

Co dalšího se v podcastu dozvíte?

  • Kdy ego důležité a potřebné?  
  • Proč v nás snaha zbavit se ega vyvolává napětí a ještě silnější projevy? 
  • Že práce s egem má je proces a je svým způsobem relativně jednoduchá.
  • Jak ego souvisí s nastavováním hranic? ?
  • Jakým způsobem můžeme své ego poznávat?

  Podcast je take dostupný na všech podcastových platformách >>>tady<<<

  Baví vás duchovní rozvoj?  Přidejte  se k nám a čerpejte pravidelnou podporu na cestě vědomým životem. Channelingový online klub je tu pro vás.  Tuto platformu  pro vědomý život pro vás tvoříme již  šest let.  Děkujeme, že můžeme. Do klubu se  dostanete přímo >>>tady<<<