Zdravíme, přátelé,

chceme-li vytvořit protipól stresu, emočnímu napětí, informační přehlcenosti a dalším negativním dopadům moderního života, potřebujeme si osvojit nástroje, které jsou k tomu určené. Jedním z nich je meditace. Asi vám právě nesdělujeme nic nového. Jenomže pokud stále meditace nepatří mezi pravidelné činnosti denní rutiny, znamená to, že jsme nenašli vnitřní motivaci k pravidelnému používání meditace. Proč věnovat meditaci extra čas navíc, když denní povinnosti zvládáte tak tak a mnohdy s vyplazeným jazykem na vestě.

Mrkněte na video, kde v souvislostech vysvětlujeme, jaké benefity meditace přináší. Cílem meditace by nemělo být chvilkové spočinutí na obláčku klidu, ale skutečně uvolněný přístup k situacím běžného života. Pravidelná meditace ovlivňuje kvalitu života. Abychom měli možnost se rozhodnout, jak zareagujeme na vnější podměty.

Proto si povídáme o možnostech meditace. Kéž se informace ve videu potkají s Vaší vnitřní motivací.

 

Máte chuť více poznat práci se srdcem a do začátku si dopřát jemné vedení? Přijměte naše poznání na následující akce.

25. – 27. 3. 2022 probíhá Víkendová výuka channelingu v Praze. 

Naučíte se naslouchat srdci, rozvinete svou intuici a dotknete se prvních channelingových zkušeností. Více info a registrace >>>tady<<<

29.4. – 1.5. 2022 probíhá Meditační víkend s channelingem.

Nastartujte svou meditační praxi, získejte hluboké meditační zkušenosti. Setkání doprovázíme channelingem. Více info a registrace >>>tady<<< 

 

Chcete čerpat podporu na cestě vědomým životem?

Staňte se členy Channelingového online klubu, platformy pro vědomý život. Je zde připraveno přes 170 videí a nová stále přibývají. Více info >>>tady<<<

Děkujeme za vaší podporu a přízeň tým Školy Channelingu