Zdravíme přátelé,

s velkou radostí jsme přijali pozvání do TERAPEUTCASTU. Povídání na téma vědomé partnerství je v mnohém inspirováno channelingem. Během poslechu podcastu se ocitnete v novém světě, kde mezi partnery proudí láska přirozeně, kde otevřené srdce hojí všechna trápení.

O čem jsme si v podcastu povídaly:

  • že, stačí jedno slůvko a rázem se ocitnete ve vědomém partnerství.
  • kde se v nás bere závislost na pozornosti od partnera?
  • o přímém vlivu předků na naše vztahy.

Podcast  je dostupný na všech podcastových platformách:

https://anchor.fm/terapeutcast/episodes/10-Lucie-Alferi—vdom-partnerstv-e1b0ct5/a-a70cbfv

https://podcasts.apple.com/cz/podcast/terapeutcast/id1580406322?i=1000543428992

Terapeutcast je projekt, který spatřil světlo světa pod taktovkou Martiny Čampulové. Martina u nás prošla výukou channelingu.  Dnes můžete channeling s Martinou zažít v její poradně. Jsme rádi, že channeling díky Martině pomáhá dalším lidem kráčet cestou srdce. 

PS: natočili  jsme i druhý díl…… Můžete se těšit na téma Vědomé mateřství

Chcete zjistit, zda je channeling cesta pro Vás? Chcete se naučit channelovat? 21.-23.1. se uskuteční Víkendová výuka channelingu ve Žďáru nad Sázavou. Podrobné informace o kurzu najdete tady