Díky snům zpracováváte skutečnosti, které nemusíte prožívat v reálném světě!

Channeling Strážce Třetího Oka

Sny se odehrávají na základě našich minulých a stávajících prožitků. Náš mozek vytváří obrazy složené ze zkušeností a automatických programů mysli. Když se naučíme své sny číst, mohou se pro nás stát nástrojem duchovního rozvoje.

Znaky prorockého snu!

  • Je to vhled do budnoucnosti, který ukazuje , co by se mohlo stát, když TADY a TEĎ nezměníme své chování.
  • Často je doprovázen prožitkem na těle např.: teplo, chvění, chlad apod.
  • Často je spojen se silnou emocí, která v nás může přetrvávat až několik dní.

Co nám prorocký sen přináší?

Umožňuje nám nahlédnout do karmy ( karmou – rozumněj soubor příčin a následků našeho chování ve všech životech i časech ) Ne, vždy jsou prorocké sny příjemné, i přesto jsou pro nás darem. Přínáší nám hluboké uvědomění, skrze které máme možnost změnit následky našeho chování. Změnit můžeme ty následky, které ještě nenastaly.

Skrze prorocké sny přicházejí do našeho života důležité informace, které nás chrání před nevědomým chováním. Sen vždy přichází v takové formě, které si zaručeně všimneme. A proto jsou prorocké sny někdy i nepříjemné. Zanechávají znatelnou stopu, která je výchozím bodem pro změnu nevědomého chování. Kladný důsledek prorockého snu vnímáme v moment, kdy se ohlédneme zpět a vidíme, jakou cestu jsme ušli.

Doprovázíme lidi na cestě k vědomému používání jemnohmotného světa, chcete se vědět jak na to, aby to pro Vás bylo zároveň bezpečné? Mrkněte do nejblžší setkání Základy Channelingu probíhá 23.2. v Hradci Králové. kalendáře akcí.

Rádi se vzděláváte z pohodlí svého domova, pomocí videí? Připravila jsem pro Vás Channelingový online klub. Průvodce učením Strážce Třetího Oka a jeho vhledy na náš svět.