ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ – WEBINÁŘ S LUCIÍ ALFERI – ON-LINE PŘENOS

Chci sledovat!

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI:

Kvantuj si I.

10. – 11.11. 2018 9:00 – 16:00

Kvantování je skvělá příležitost, jak poprvé ochutnat dotek jemnohmotného světa na svém těle. Je to technika, kterou hravě zvládají i malé děti. Jsem stále více fascinovaná jednoduchostí a účinností kvantování. Veliké díky za to, že jsem součástí projektu kvantuj.cz. Dvoudenní setkání doprovázím channelingem se Strážcem Třetího Oka.

Živé vysílání

22.11. 2018 18:00 – 19:30

S radostí jste zvání k živému vysílání doprovázeného channelingem se Strážcem Třetího Oka. Tentokrát na téma:

Klíč ke spokojenému životu!

V dnešní době je to umění být spokojeným člověkem. Spoustu víme. Spoustu chceme. Najít životní poslání, pravého partnera a smysluplnou práci. Užívat si přítomný okamžik a nenechat se u toho rozrušit. Známe mnoho pouček a v hlavách nosíme plno ideálů. Výsledky očekáváme ihned, protože už včera bylo pozdě. Jak být spokojeným člověkem v dnešní rychlé době? Přesnost a rychle dosažený cíl vládne nad lidskostí a radostí z cesty. Skrze moudrost Strážce Třetího Oka dostaneme hlavní klíč a se spokojeností začneme právě TEĎ.

Přihlašuj se zde vložením svého emailu.

Na závěr vedená meditace SRDCE:-)

 

Meditace Srdce

27.11. 2018 18:00 – 19:00

Co to je Meditace Srdce? Kde se vzala? K čemu nám slouží? Jak ji mohu využít? Jaké má účinky? Co nám přináší do praktického života?
Pro koho je setkání vhodné?
Pro každého, kdo chce meditaci zařadit do běžného života. Pro každého, kdo chce být v kontaktu se svou duchovní postatou. Pro každého, kdo chce rozvíjet svou intuici.Pro každého, kdo chce uvolnit svou mysl. Pro každého, kdo se chce naučit vědomě relaxovat. Pro každého, kdo již meditaci praktikuje a má dotazy ohledně své praxe.

Setkání absolventů Školy Channelingu

2.12. 2018 14:00 – 18:00

Pravidelné setkání všech, kteří prošli výukou channelingu. Individuálně nebo pětidenním seminářem.

 

 

Škola Channelingu Srpen!

25. – 30.8. 2019

Již máme za sebou 4 proběhlé turnusy školy a 45 absolventů, kteří si osvojili dovednost channelovat. Nauč se to i Ty!

Prožitkový pobyt na vlnách channelingu trvá pět dní a tak máme dostatek času proniknout do všech sfér našeho bytí. Poznáváme, jak využívat channeling v běžném životě. Proto je pobyt rozdělen do tří fází

  • Pobyt v těle
  • Rozpoznání mysli
  • Channelingové napojení

SLEDUJ NÁS NA FACEBOOKU: