fbpx

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ – CHANNELING S LUCIÍ ALFERI – ON-LINE PŘENOS

Chci sledovat!

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI:

Víkendová Škola Channelingu

22. – 24.11 2019 

Srdečně jste zváni na víkend plný výuky channelingu. Víkendová výuka je zkrácenou verzí letního pětidenního channelingového výcviku, který probíhá jednou ročně na konci srpna.

Během víkendové výuky si osvojíme základní channelingovou praxi. Projdeme bezpečností pravidla, která je třeba při channelování dodržovat. Zažijeme channeling se Strážcem Třetího Oka. Uvědomíme si, zda jsme připraveni na vstup do jemnohmotného světa.

Obdržíme kompletní vysvětlení a znění meditace srdce. Meditace Srdce v nás probouzí smysly pro vnímání jemnohmotného světa.

Pro více informací rozklikněte událost v nadpisu

Cena: 4500,- Kč

 Channelingová Beseda v Praze – JAKÝ JE ROK 2020

12.12. 2019 18:30 – 20:00

Příjměte pozvání na besedu doprovázenou channelingem se Strážcem Třetího Oka. Se změnou letopočtu přichází do našeho života nový stav vědomí. Jsme ovlivněni vibrací čísel, které nám nový letopočet nabízí. Rok 2020 přináši hlavně stabilitu.

Podíváme na celkovou energetickou definici roku 2020. Strážce Třetího Oka nám poví, jak se energetická rovina nového roku projeví jednotlivých obastech života. Partnerství a rodina, zdraví a tělo, práce a poslání, osobní rozvoj. V čem se bude dařit? Co raději nechat pavat?

Pro více informací o události klikněte na nadpis 

Cena: 350,- Kč

Škola Channelingu 2020

23. – 30.8. 2020

Srdečne jste zváni na setkání, které pořádáme jednou ročně a je pro nás vyvrcholením channelingové sezóny. Pěti denní  seminář Škola Channelingu. Po šesté v řadě se výdáváme do hlubin našich srdcí a prozkoumáme možnosti, které nám channeling nabízí.

Prožitkový pobyt na vlnách channelingu trvá pět dní a tak máme dostatek času proniknout do všech sfér našeho bytí. Poznáváme, jak využívat channeling v běžném životě. Proto je pobyt rozdělen do tří fází: Pobyt v těle, Poznání mysli a Channeling.

Pro více informací o události klikněte na nadpis 

Cena: 9500,- Kč ubytování a plná penze v ceně

SLEDUJ NÁS NA FACEBOOKU:

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.