ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ – WEBINÁŘ S LUCIÍ ALFERI – ON-LINE PŘENOS

Chci sledovat!

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI:

Živé vysílání 

14. 8. 2017 19:00 – 20:30

Skrze Strážce Třetího Oka zodpovídám vaše dotazy v živém vysílání.
Touto formou se s Vámi setkávám jednou měsíčně.
Setkání svou milou přítomností doprovází Jaroslav Vídeňský, který pro nás čte dotazy a glosuje vysílání trefnými poznámkami.

Zadej svůj email zde před vysíláním Ti zasílám odkaz, na kterém nás sleduješ a píšeš své dotazy:-)

Odpovědi na všechny Vaše otázky:-)

Škola Channelingu Srpen!

20. – 25.8.2017

Léto se blíží a s ním i srpnová Škola Channelingu. Již máme za sebou 2 proběhlé turnusy školy a 20 absolventů, kteří si osvojili dovednost channelovat. Nauč se to i Ty!

Prožitkový pobyt na vlnách channelingu trvá pět dní a tak máme dostatek času proniknout do všech sfér našeho bytí. Poznáváme, jak využívat channeling v běžném životě. Proto je pobyt rozdělen do tří fází

  • Pobyt v těle
  • Rozpoznání mysli
  • Channelingové napojení

Principy kvantové vlny v praxi – úvodní večer

28. 8. 2017 19:00 – 21:00

Často se mě při channelingu ptáte např. jak mám změnit svůj energetický proud? Jak mám tyto informace uvést od hmotného světa? TO JE DŮVOD PROČ UČÍM KVANTOVÁNÍ

Pochopením a osvojením si praxe kvantování je možné měnit nastavení mysli a tím i běh všech událostí, které se nám v životě dějí. Chcete se to naučit? Zvu Vás na úvodní večer🙂

Channelingová Beseda

29.8. 2017 19:00 – 20:30

Krásný den přátelé,

každý měsíc probíhá beseda doprovázená channelingem se Strážcem Třetího Oka.

Strážce Třetího Oka je rozšířené vědomi (informační pole), které nám pomáhá nastavit harmonii. Díky tomu se léčí naše mysl, tělo a rozvíjí se srdce.

Na každém setkání se učíme komunikovat se srdcem a porozumět mu.

Věnujeme se tématům, která Vás zajímají, která na besedu přinášíte.

Setkání s Pachamamou – léčení ženství

6.9. 2017 19:00 – 20:30

Krásný den milé ženy,

6.9. v Maitasuně probíhá setkání s Pachamamou se záměrem léčení našeho ženství. Každá si otevírá své téma, které právě potřebujete lečít.

Setkání doprovázím channelingem, ladím se na esenci sochy a zprostředkovávám vše potřebné v podobě slov, zpěvu a energetického léčení.

Pachamama je putovní talisman pro ženy. Zobrazuje pro mě plnost ženství, zdraví a sebevědomí. A proto je pobývání v její přítomnosti pro nás léčivé:-)

Kapacita semináře je 10 žen, hlaste se emailem na luciealferi@gmail.com

Cena: 250,- Kč

Kvantuj Si I – Praktická výuka kvantové vlny

16. 9. 2017 – 17. 9. 2017 9:00 – 17:00

Často se mě při channelingu ptáte např. jak mám změnit svůj energetický proud? Jak mám tyto informace uvést od hmotného světa? TO JE DŮVOD PROČ UČÍM KVANTOVÁNÍ

Pochopením a osvojením si praxe kvantování je možné měnit nastavení mysli a tím i běh všech událostí, které se nám v životě dějí. Chcete se to naučit? Jste zváni na dvoudenní kurz:-)

Probouzející se ženství – TŘETÍ KRUH

20. 9. 2017 – 17. 9. 2017 19:00 – 22:00

Milé ženy,
rozhodla jsem se stát součástí celosvětového projektu Ženských kruhů – Probouzející se ženství v rámci projektu https://www.mujeresquedespiertan.com/

Vydáváme na společnou roční cestu Probouzejícího se ženství s 13-ti tématy na 13-ti setkáních vždy na Novoluní. Společně se zabýváme léčením ženské energie každé z nás a léčením žesntví na kolektivní úrovni.

TÉMA TŘETÍHO KRUHU: Myšlenkové vzorce mého osudu. V co věřím, na co myslím, to se stane mojí realitou.

RITUÁL: JSEM TVŮRKYNĚ SVÉHO OSUDU

SLEDUJ NÁS NA FACEBOOKU: