ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ – WEBINÁŘ S LUCIÍ ALFERI – ON-LINE PŘENOS

Chci sledovat!

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI:

Channelingová beseda – ONLINE

19.12. 2018 18:00 – 19:30

S radostí jste zváni na online besedu doprovázenou channelingem se Strážcem Třetího Oka. Na začátku besedy se zaměříme na téma:

JAKÝ BUDE ROK 2019?

Každý letopočet nese specifickou vibraci. Každý kalendářní rok svou vibrací podporuje určité aspekty v našich životech. Podíváme se skrze perspektivu Strážce Třetího Oka na to jaký bude rok 2019. Nač je doporučené se zaměřit? Co by nás mohlo zaskočit? Štěstí přeje připraveným. Jak vědomě pracovat s vibrací čísla 3, které je v roce 2019 dominantní?

Následuje část, kdy se věnujeme Vašim individuálním dotazům.

Registrace prosím potvrzujte emailem na luciealferi@gmail.com

 

Meditace Srdce

18.1. 2018 18:00 – 19:00

OÁZA VITALITY – BRNO

Černovická 2b, Brno, Komárov

Co to je Meditace Srdce? Kde se vzala? K čemu nám slouží? Jak ji mohu využít? Jaké má účinky? Co nám přináší do praktického života?
Pro koho je setkání vhodné?
Pro každého, kdo chce meditaci zařadit do běžného života. Pro každého, kdo chce být v kontaktu se svou duchovní postatou. Pro každého, kdo chce rozvíjet svou intuici.Pro každého, kdo chce uvolnit svou mysl. Pro každého, kdo se chce naučit vědomě relaxovat. Pro každého, kdo již meditaci praktikuje a má dotazy ohledně své praxe.

Vtupné je doporučené , ze vstupného se pokryjí náklady na pronájem prostor a náklady na cestu, zbytek částky putuje na podporu nadačních fondů a neziskových organizací.

300,- Kč

Pokud příjdeš, prosím potvrď mi účast emailem na:
luciealferi@gmail.com

Základy channelingu – objevujeme svou vnitřní moudrost

19.1. 2018 9:00 – 15:00

VITALVIBE – BRNO

s radostí jste zváni na praktický seminář, kde se zabýváme těmito tématy: Jak začít s channelingem?Co je to channeling? Jak se channeling dělá? Channeling v praktickém životě! Jak odbourat překážky k vlastnímu napojení? Co se při channelingu děje s tělem? Získáte základy používání vlastního channelingového napojení!

CENA: 900,- Kč

 

 

Kvantuj si II. – výuka pro pokročilé

26. – 27.1. 2019 9:00 – 16:00

Už kvantuješ? A chceš se posunout dál?

Začátek roku se skvělým časem pro rozvoj a plán na celý rok. I toto kvantovací setkání doprovázím channelingem se Strážcem Třetího Oka. Jaké jsou naše další možnosti?

Přijď na seminář Kvantuj si II. Dotkneme se hranic našich myslí. Společně se za tyto hranice podíváme a zažijeme zázraky, které se tam odehrávají.

Setkání absolventů Školy Channelingu

16.2. 2019 14:00 – 18:00

Pravidelné setkání všech, kteří prošli výukou channelingu. Individuálně nebo pětidenním seminářem.

 

 

Škola Channelingu Srpen!

25. – 30.8. 2019

Již máme za sebou 4 proběhlé turnusy školy a 45 absolventů, kteří si osvojili dovednost channelovat. Nauč se to i Ty!

Prožitkový pobyt na vlnách channelingu trvá pět dní a tak máme dostatek času proniknout do všech sfér našeho bytí. Poznáváme, jak využívat channeling v běžném životě. Proto je pobyt rozdělen do tří fází

  • Pobyt v těle
  • Rozpoznání mysli
  • Channelingové napojení

SLEDUJ NÁS NA FACEBOOKU: