Ať už jste v dětství prožili cokoliv. Ať už si to pamatujete či ne. Je doporučené a vhodné projevil respekt svým předkům. Díky nim jste se dostali to tohoto světa, do této reality, do těchto vibrací. To, že jste se sem narodili je váš chtěný zážitek. Je to vaše svobodná vůle. Jste duchovní podstatou v těle na planetě Zemi, ve vašem státě, městě, vesnici, domě, bytě, tam kde se zrovna nacházíte a čtete tento příspěvěk. Je to váš chtěný zážitek a vzácná příležitost, že zde můžete být. Propojením se se svými kořeny a projevením respektu svým kořenům, vám přináší uvědomnění, že každá chyba, kterou udělali vaši předkové, je pro vás zároveň vaši největší silou. Že každou chybu, kterou udělali vaši předkové vy už nemusíte opakovat, dokonce ji nemusíte ani napravovat.

,,Stačí se propojit s vlastním srdcem a kráčet svou vlastní cestou s uvědomněním, že za zády je silný rod.“

Rod každého z vás je velmi silný.Své dětství a narození si nepamatujete proto, že zde panovaly velmi silne vibrace. Pro jemně hmotné bytost,i jaké jsou duchovní podstaty, než si oblečou tělo, je to příliž tramatizující zážitek, ale tyto doby se mění. Vy jste si to takto vybrali, zrodit se do těchto vibrací, ale vaše děti to už mají jinak a děti vašich dětí to už taky budou mít jinak, protože vibrace neustále rostou a ve všech oblastech se mění praktiky ohledně zrození a ohledně dětí. Za to patří dík, právě vašim rodičům, prarodičům a praprarodičům, kteří prošli zkušenostmi, které byly ještě mnohem hrubší, než máte za sebou práve teď Vy.

Proto je to důležité propojit se se svými kořeny a projevit respekt, ůctu, uznání a poděkování. Za všechny tyhle činy vašich předků, protože právě vy je už prožívat nemusíte.

Děkuji za čtení. Budiž jste šťastní každé své volby.

Tento článek je napsaný na základě channelingu se Strážcem Třetího Oka

Více inspirace nalezneš v Channelignovém online klubu