Channelingová on-line beseda

Díky besedám máte pravidelný kontakt se Strážcem třetího oka. Do hloubky probereme dané téma. Na besedách se můžete těšit na praktická cvičení pro práci s myslí, emocemi a egem, společné meditace a také odpovídáme na vaše dotazy. Během besedy blíže poznáte učení Strážce třetího oka a způsob, jak jej využít pro vlastní rozvoj. Záznam z besed je dostupný pro členy Channelingového online Klubu.

Doba trvání: 90 minut 
Cena kurzu: 550 Kč/osoba

Datum a čas aktuálně naplánované besedy: 
10.5. 2022 od 19.00 do 20.30 hodin

Téma besedy: Jak zvládnout zdražování s nadhledem?

Zdražování je citlivé téma, které se táhne celou společností jako děsivý strašák. Už jste od nás mnohokrát slyšeli, že vše je o našem vnitřním nastavení. Zjistíme, jaká nastavení se díky zdražování derou ven z hlubin našeho podvědomí. Proč ke zdražování dochází a jakou příležitost nám to otevírá z pozice osobního rozvoje? Pomocí channelingu přineseme klid do mysli, uvolníme rozbouřené emoce a postavíme se do pozice vnitřní síly a sebevědomého tvůrce. Pojďme společně vstříc klidnějším zítřkům skrze vnímání vnitřního klidu.

Co vás na besedě čeká:

 • Vysvětlíme si zdražování skrze energetické příčiny kolektivního vědomí? 
 • Mentální harmonizace strachů o finanční zdroje. 
 • Otevřeme mysl novým příležitostem a mrkneme aktualizujeme nastavení našich životních priorit.
 • Pozice tvůrce a jak se v ní konečně ukotvit?
 • Proč rozvíjet hlas srdce?
 • Jak prohlédnout iluzi nedostatku? 
 • Otázky a odpovědi

   

  Technické parametry besedy:

  • Beseda probíhá online přes aplikaci Go To Meeting.
  • V den konání besedy obdržíte emailem odkaz, přes který se na besedu připojíte.
  • Aplikace Go To Meeting vás provede jednoduchou instalací dle verze vašeho počítače.
  • Dotazy můžete psát do živého chatu, který je součástí aplikace.
  • K besedě se můžete připojit nejpozději 10 minut po zahájení, později během besedy to již není možné.
  • Záznam z besedy je dostupný v Channelingovém online klubu pro jeho členy.

  Chci s vámi být více v kontaktu a dostávat novinky z jemnohmotného světa do emailu.
  Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.