MUŽI V PLNÉ SÍLE! MICHAL SHARK

MUŽI V PLNÉ SÍLE! MICHAL SHARK

Muži v plné síle jsou rozhovory, které ukazují, jakým  způsobem projevovat ryzí mužskou sílu. Jak vypadá život muže, který se nebojí projevovat plnou sílu v každém okamžiku svého života. Rozhovory pravidelně pořádáme v  rámci Channelingového online klubu.

Když posloucháme rozhovor o  probuzení srdce, čas se zastaví. Tep srdce se zklidní a hltáme každé slovo. Zapomeneme na problémy a povinnosti.

Když posloucháme silný  příběh o probuzení srdce, promlouvá srdce  k srdci. Otevírá se brána hlubokého  pochopení a cit k vlastním prožitkům.

Dnes Vám takový  příběh posíláme.  Příběh obyčejného  člověka, který objevil sílu  mysli a uzdravil se. 

Michalovi díky vyhřezlé ploténce začala ochrnovat noha. Prognóza lékařů zněla jasně: ,,Bez operace  ochrnete!”

Které otevírají nás vedou do hloubky srdce na cestě osobního rozvoje. Záznam druhý dílu rozhovoru s Michalem na Vás v Channelingovém online klubu registrujte  se ZDE. 

V klubu jsou připraveny další rozhovory a 120 videí s přímým channelingem se Strážcem Třetího Oka. Které nás vedou přímo do hloubky srdce na cestě osobního rozvoje.  

Děkujeme za Vaši pozornost tým Školy Channelingu…

 

 

 

About the Author

Leave a Reply

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.