Škola channelingu – srpnový pětidenní kurz

Jednou ročně ke konci srpna pořádáme pětidenní pobytový kurz channelingu. Dozvíte se vše potřebné, abyste i vy sami mohli začít channelovat. Výhodou skupiny lidí je silné energetické pole, které umožňuje udělat při výuce velký posun v krátkém čase.

Doba trvání: 5 dní
Cena kurzu: 10 000 Kč
Cena ubytování s plnou penzí: 4 500 Kč

Srdečne jste zváni na pětidenní kurz Škola channelingu. Kurz probíhá jednou ročně a je pro nás vyvrcholením channelingové sezóny. Už po osmé v řadě se vydáváme do hlubin našich srdcí a prozkoumáváme možnosti, které nám channeling nabízí.

Pět dní je dostatek času, abychom postupně prošli všechny přípravné fáze pro channeling. Naučíte se propojit se srdcem na nejhlubší možné úrovni. Osvojíte si bezpečnostní prvky channelingu. Poznáte jaké možnosti channeling nabízí a společně se vydáme vstříc prvním channelingovým prožitkům. Kurz je rozdělen do tří částí:

  • Propojení s tělem
  • Poznání mysli
  • Channeling

Každý absolvent více poznává sám sebe. Díky skupině stejně naladěných lidí vytváříme jedinečné podporující prostředí.

Propojení s tělem

Během channelování je pro nás stěžejní umět vnímat tělo. Tělo je jednou z bezpečnostních složek pro channeling. Proto se první dny kurzu  na tělo zaměřujeme. Postupně si osvojujeme vědomý přístup k tělu skrze sebezkušesnostní výcvik. Učíme se s tělem komunikovat. Díky tomu chápeme, jak fungují fyzické procesy během channelingu. A proč je tělo v průběhu napojení na zdroj  důležité. V propojení s tělem nás velmi podporuje úžasná příroda, která obklopuje celou vilu Sklenářku, kde kurz probíhá.
Když jsme si vědomí každé buňky našeho těla, dochází k porozumění a pochopení procesů v těle i na úrovni mysli.

Poznání mysli

V druhé části kurzu se věnujeme vědomé práci s myslí. Naše mysl neustále pracuje. Někdy jsou myšlenky tolik hlasité, že nám to brání v naslouchání vlastnímu srdci. Na kurzu se učíme se vědomě odvrátit pozornost od myšlenek směrem do našeho srdce. Opouštíme všechny myšlenkové vzorce, které nejsou v souladu s našimi záměry. 
S klidnou myslí, sílí hlas našich srdcí. Necháváme ho rozeznít a objevují se první doteky jemnohmotného světa. Zažíváme projevení nekonečného potenciálu SRDCE v čase a prostoru skrze tělo. Prožijete prostor za myšlenkami, emocemi a egem. Přestaneme se identifikovat s myslí a tím se otevře prostor pro channeling a příjem informací z jemnohmotného světa. 

Channeling

Třetí část kurzu je o channelingové praxi. Kterou stavíme na pevných základech z prvních dvou částí. Nejprve se seznámíme se základními bezpečnostními pravidly pro channeling. Povíme si o historii channelingu. Zjistíte, jak se channeling projevuje. Prožijeme, jak se channeling projevuje v těle a pochopíte základní mechanismy. Postupně vědomě vstupujeme do jemnohmotného světa. S otevřeným srdcem zažíváme první propojení z externích zdrojů informací.

Celý pobyt doprovázíme channelingovými vstupy Strážce třetího oka a dalších zdrojů. Střídáme prožitek s praxí. Uvolnění a napojení na sebe je hlavním výchozím bodem. Během delších pauz máme dostatek prostoru pro pobyt v okolní přírodě. 

Praktické informace:

Místo konání – Vila Sklenářka
Vila s rozlehlým pozemkem se nachází uprostřed lesů ve Východních Čechách v blízkosti Kostelce nad Orlicí a poskytne nám dokonalé zázemí k naplnění všech fází Školy channelingu
Jsou pro nás připraveny venkovní i vnitřní prostory pro meditace, cvičení a odpočinek.

Adresa konání:
Vila Sklenářka 458, Kostelec nad Orlicí, 517 41 (CZ)

Ubytování:
ve společných prostorách (lůžkoviny v ceně). Ubytování si můžete prohlédnout zde

Jídlo:
Po celou dobu pobytu je pro nás připravena lehká vegetariánská kuchyně formou plné penze.

Datum:
15.-20.8. 2022

Cena:
10 000,- Kč kurzovné – po vyplnění registračního formuláře obdržíte fakturu se 14.denní splatností. Registrační formulář naleznete na konci stránky.

4500,- Kč ubytování, plná penze, pronájem výukových prostor – placeno na místě v hotovosti. Cena je spočítána při minimálním počtu účastníků 12, v dalších případech se cena může lišit dle počtu účastníků.

Škola channelingu se uskuteční v případě, že je to v souladu s vládními opatřeními. V případě, že se nebudete moci účastnit z důvodu onemocnění Covidem či nařízené karantény, postupujeme dle obchodních podmínek.
Těšíme se na setkání v srpnu tým Školy channelingu.

Objevte s námi své channelingové možnosti a zaregistrujte si místo kurzu. Po vyplnění formuláře vám zašleme fakturu. Pokud jste si vybrali platbu bankovním převodem, přijdou vám spolu s fakturou i platební údaje pro uhrazení kurzovného. Uhrazením kurzovného je vaše místo závazně rezervováno.

Chci s vámi být více v kontaktu a dostávat novinky z jemnohmotného světa do emailu.
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.