Škola channelingu – srpnový pětidenní kurz

Jednou ročně ke konci srpna pořádáme pětidenní pobytový kurz channelingu. Dozvíte se vše potřebné, abyste i vy sami mohli začít channelovat. Výhodou skupiny lidí je silné energetické pole, které umožňuje udělat při výuce velký posun v krátkém čase.

Doba trvání: 5 dní
Cena kurzu: 10 000 Kč
Cena ubytování s plnou penzí: 5800 Kč 

Srdečne jste zváni na pětidenní kurz Škola channelingu. Kurz probíhá jednou ročně a je pro nás vyvrcholením channelingové sezóny. Už po deváté v řadě se vydáváme do hlubin našich srdcí a prozkoumáváme možnosti, které nám channeling nabízí.

Pět dní je dostatek času, abychom postupně prošli všechny přípravné fáze pro channeling. Naučíte se propojit se srdcem na nejhlubší možné úrovni. Osvojíte si bezpečnostní prvky channelingu. Poznáte jaké možnosti channeling nabízí a společně se vydáme vstříc prvním channelingovým prožitkům. Kurz je rozdělen do tří částí:

  • Propojení s tělem
  • Poznání mysli, emocí a ega
  • Channeling

Každý absolvent více poznává sám sebe. Díky skupině stejně naladěných lidí vytváříme jedinečné podporující prostředí.

Propojení s tělem

Během channelování je pro nás stěžejní umět vnímat tělo. Tělo je jednou z bezpečnostních složek pro channeling. Proto se první dny kurzu  na tělo zaměřujeme. Postupně si osvojujeme vědomý přístup k tělu skrze sebezkušenostní výcvik. Učíme se s tělem komunikovat. Díky tomu chápeme, jak fungují fyzické procesy během channelingu. A proč je tělo v průběhu napojení na zdroj  důležité. V propojení s tělem nás velmi podporuje ranní dynamická jóga, úžasná příroda a silná energetická místa v srdci samotných Jeseníků. 

Poznání mysli, emocí a ega 

V druhé části kurzu se věnujeme vědomé práci s myslí, emocemi a egem.  Naše mysl neustále pracuje. Někdy jsou myšlenky tolik hlasité, že nám to brání v naslouchání vlastnímu srdci. Na kurzu se učíme se vědomě odvrátit pozornost od myšlenek směrem do našeho srdce. Opouštíme všechny myšlenkové vzorce, které nejsou v souladu s našimi záměry. Díky hravým cvičením s myslí se objevuje klid. Emoce a ego jdou ruku v ruce se všemi procesy v mysli. Myšlenkové vzorce jsou propojené s emocemi. Hranice našich možností stráží ego. Mysl, emoce a ego jsou propojené v jeden celek. Naučíme se rozpoznat, jak fungují naše emoční vzorce. Začnete vnímat kdy vám ego brání v rozvoji intuice. 
S klidnou myslí, uvolněnými emocemi a krotkým egem sílí hlas našich srdcí. Necháváme ho rozeznít a objevují se první doteky jemnohmotného světa. Na vlastní kůži zažíváme projevení nekonečného potenciálu SRDCE v čase a prostoru skrze tělo. Prožijete prostor za myšlenkami, emocemi a egem. Přestaneme se identifikovat s myslí a tím se otevře prostor pro channeling a příjem informací z jemnohmotného světa.

Channeling

Třetí část kurzu je o channelingové praxi. Kterou stavíme na pevných základech z prvních dvou částí. Nejprve se seznámíme se základními bezpečnostními pravidly pro channeling. Povíme si o historii channelingu. Zjistíte, jak se channeling projevuje. Prožijeme, jak se channeling projevuje v těle a pochopíte základní mechanismy. Postupně vědomě vstupujeme do jemnohmotného světa. S otevřeným srdcem zažíváme první propojení z duchovními průvodci či napojení na universální moudrost našeho srdce. Celý pobyt doprovázíme channelingovými vstupy Strážce třetího oka a dalších duchovních průvodců.  Střídáme prožitek s praxí. Uvolnění a napojení na sebe je hlavním výchozím bodem. Během delších poledních pauz máme dostatek prostoru pro pobyt v okolní přírodě.

Praktické informace:

Místo konání 
Vila Sklenářka

Adresa konání:

Sklenářka 458, Kostelec nad Orlicí 517 41 (CZ)

Ubytování:
Ve společných pokojích přímo v budově Vily, společná koupelna a WC. Těšit se můžete na přátelskou domácí atmosféru uprostřed lesa.

Jídlo:
Po celou dobu pobytu je pro nás připravena lehká vegetariánská kuchyně inspirovaná ajurvédou formou plné penze. Většina surovin pochází z vlastní produkce společenství vily nebo od místních farmářů a jsou v bio kvalitě.

Datum:
19.-24.8. 2024

Cena:
10 000,- Kč kurzovné – po vyplnění registračního formuláře obdržíte fakturu se 14.denní splatností. Registrační formulář naleznete na konci stránky.

5400,- Kč  ubytování, plná penze, pronájem výukových prostor – placeno na místě v hotovosti.

Škola channelingu se uskuteční v případě, že je to v souladu s vládními opatřeními. V případě, že se nebudete moci účastnit z důvodu onemocnění Covidem či nařízené karantény, postupujeme dle obchodních podmínek.
Těšíme se na setkání v srpnu tým Školy channelingu.

Objevte s námi své channelingové možnosti a zaregistrujte si místo kurzu. Po vyplnění formuláře vám zašleme fakturu. Pokud jste si vybrali platbu bankovním převodem, přijdou vám spolu s fakturou i platební údaje pro uhrazení kurzovného. Uhrazením kurzovného je vaše místo závazně rezervováno.

Chci s vámi být více v kontaktu a dostávat novinky z jemnohmotného světa do emailu.
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.