Škola channelingu – srpnový pětidenní kurz

Jednou ročně ke konci srpna pořádáme pětidenní pobytový kurz channelingu. Dozvíte se vše potřebné, abyste i vy sami mohli začít channelovat. Výhodou skupiny lidí je silné energetické pole, které umožňuje udělat při výuce velký posun v krátkém čase.

Doba trvání: 5 dní
Cena kurzu: 10 000 Kč
Cena ubytování s plnou penzí: 4 500 Kč

Srdečne jste zváni na setkání, které pořádáme jednou ročně a je pro nás vyvrcholením channelingové sezóny. Pěti denní seminář Škola channelingu. Po sedmé v řadě se vydáváme do hlubin našich srdcí a prozkoumáme možnosti, které nám channeling nabízí.

Prožitkový pobyt na vlnách channelingu trvá pět dní a tak máme dostatek času proniknout do všech sfér našeho bytí. Poznáváme, jak využívat channeling v běžném životě. Proto je pobyt rozdělen do tří fází

  • Pobyt v těle
  • Poznání mysli
  • Channeling

Učíme se proniknout do hlubin srdce. Ze srdečního centra postupně rozšiřujeme naše vědomí. Při celém procesu zůstáváme maximálně bdělí a v kontaktu s naším tělem. Každý absolvent více poznává sám sebe. Díky skupině stejně naladěných lidí vytváříme jedinečné podporující prostředí.

Pobyt v těle

Během channelování je pro nás stěžejní umět vnímat tělo. Tělo je jednou z bezpečnostních složek pro channeling. Prozkoumáváme a propojujeme se se všemi částmi našeho těla od konečků vlasů až po konce nehtů na malíčku u nohou.
Jsme si vědomí každé buňky našeho těla. Učíme se s tělem komunikovat. A tak dochází k porozumění a pochopení procesů v těle i na úrovni mysli.

Poznání mysli

Naše mysl neustále pracuje. Někdy jsou myšlenky tolik hlasité, že nám to brání v naslouchání vlastnímu srdci. A tak nevnímáme inspiraci, která je v srdci uložená. Učíme se odvrátit pozornost od myšlenek směrem do našeho srdce. Očišťujeme všechny myšlenkové vzorce, které nejsou v souladu s našimi záměry.
S klidnou myslí, sílí hlas našich srdcí. Necháváme ho rozeznít a objevují se první doteky jemnohmotného světa. Zažíváme projevení nekonečného potenciálu SRDCE v čase a prostoru skrze tělo.

Channeling

Nejprve se seznámíme se základními bezpečnostními pravidly pro channeling. Postupně vědomě vstupujeme do jemnohmotného světa. S otevřeným srdcem zažíváme první propojení z externích zdrojů informací.
Celý pobyt doprovázím channelingovými vstupy Strážce třetího oka a dalších bytostí, které nás momentálně provázejí procesem napojení.

Praktické informace:

Místo konání – Vila Sklenářka
Vila s rozlehlým pozemkem se nachází uprostřed lesů ve Východních Čechách v blízkosti Kostelce nad Orlicí a poskytne nám dokonalé zázemí k naplnění všech fází Školy channelingu
Jsou pro nás připraveny venkovní i vnitřní prostory pro meditace, cvičení a odpočinek.

Adresa konání:
Vila Sklenářka 458, Kostelec nad Orlicí, 517 41 (CZ)

Ubytování:
ve společných prostorech (lůžkoviny v ceně). Ubytování si můžete prohlédnout zde

Jídlo:
Po celou dobu pobytu je pro nás připravena výborná vegetariánská kuchyně formou plné penze.

Datum:
15.-20.8. 2022

Cena:
10 000,- Kč kurzovné – po vyplnění registračního formuláře obdržíte fakturu se 14.denní splatností. Registrační formulář naleznete na konci stránky.

4500,- Kč ubytování, plná penze, pronájem výukových prostor – placeno na místě v hotovosti. Cena je spočítána při minimálním počtu účastníků 12, v dalších případech se cena může lišit dle počtu účastníků.

Škola channelingu se uskuteční v případě, že je to v souladu s vládními opatřeními. V případě, že se nebudete moci účastnit z důvodu onemocnění Covidem či nařízené karantény, postupujeme dle obchodních podmínek.
Těšíme se na setkání v srpnu tým Školy channelingu.

Objevte s námi své channelingové možnosti a zaregistrujte si místo kurzu. Po vyplnění formuláře vám zašleme fakturu. Pokud jste si vybrali platbu bankovním převodem, přijdou vám spolu s fakturou i platební údaje pro uhrazení kurzovného. Uhrazením kurzovného je vaše místo závazně rezervováno.

Chci s vámi být více v kontaktu a dostávat novinky z jemnohmotného světa do emailu.
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.