ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ – CHANNELING S LUCIÍ ALFERI – ON-LINE PŘENOS

Chci sledovat!

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI:

Živé vysílání

20.1. 2020 18:00 – 19:00

Srdečně jste zváni ke sledování živého vysílání. Vysílání doprovázíme přímým channelingem se Strážcem Třetího Oka. Pomocí chatu můžete pokládat své otázky.

TÉMA: ROK 2020 A ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU Znamení zvěrokuhu ve kterém jsme narozeni, určuje základ pro stav vědomí. Je hlavní motivací našich rozhodnutí. Každý rok přináší pro jednotlivá znamení určitá úskalí, kterým se učíme čelit a učíme se je řešit. Zároveň přináší i odměny a klady. Jaká úskalí a jaké odměny na nás čekají v roce 2020? Těšíme se na Vás při online setkání.

Na živé vysílání se můžete registrovat dnes do 15:59 hodin. V případě pozdější registrace pište osobní email na: luciealferi@gmail.com do 17:45 hodin.

Těšíme se na setkání s láskou v srdci Lucie

Vysílání probíhá přes aplikaci Go To Meeting v den vysílání dostanete emailem odkaz pro sledování vysílání. Aplikace Vás provede jednoduchou instalací dle typu Vašeho počítače.

Pro registraci  k vysílání klikněte na nadpis a vyplňte email

Cena: 0,- Kč 

Channelingová online beseda

30.1. 2020 18:00 – 19:30

S radostí jste zváni na online besedu doprovázenou přímým channelingem se Strážcem Třetího Oka. Pomocí chatu můžete pokládat své otázky.

TÉMA: ČAS KAIROS Když se začínáme propojovat s duchovní podstatou. Když nasloucháme intuici. Začínáme se automaticky  postupně vyskytovat v čase KAIROS? Je možné  vnímat dvě základní časové linie.  Čas chronos a kairos. Chronos všichni moc dobře známe. Jsme naučeni se jím řídit od mala. Díky času chronos umíme dodržovat rozvrh hodin ve škole, chodit včas do práce a domluvit se s přáteli, kdy půjdeme na kafe či na pivo.

Co to je čas KAIROS? Kdy do něho ne/vědomě vstupujeme? Proč panikaříme, když se nám podaří v něm nějakou dobu být? Proč se objevují pochybnosti? Jak s pochybnostmi pracovat?

V napojení na STO odpovídáme na Vaše individuální dotazy. Společná meditace srdce….

Vysílání probíhá přes aplikaci Go To Meeting v den vysílání dostanete emailem odkaz pro sledování vysílání. Aplikace Vás provede jednoduchou instalací dle typu Vašeho počítače.

Pro registraci na besedu klikněte na nadpis a vyplňte formulář na konci stránky

Cena: 350,- Kč 

Setkání absolventů Školy Channelingu

8.2. 2020 14:00 – 18:00

Jednou za dva měsíce se absolventi Školy Channelingu scházíme, abychom se upevnili ve své praxi. Sdílíme zkušenosti, společně s STO Vás provázíme aktuálním děním, novinkami ze světa channelingu, léčení a praxe:-)

Výživný rok 2020 nám umožňuje získat stabilitu, která je výsledkem mnoha malých a mnohokrát nelehkých kroků. Na úrovni mysli čelíme hlavně pochybnostem. S tímto je spojené i téma našeho únorovného setkání.

TÉMA: POCHYBNOSTI CHANNELERA. Umět vědomě používat channeling je jeden z menších kroků našeho rozvoje. Když channelujeme, otevíráme se více a více informacím z našeho zdroje. Dříve nebo později se objevují pochybnosti. Je jedno jestli pochybujeme o svém channelingu nebo o čemkoliv dalším v našem životě. Pochybnosti nám většinou ztěžují život.Proč se pochybnosti objevují? Ukážeme si základní funkční jednotku pochybností v nás! Naučíme se s pochybnostmi vědomě pracovat! Jak využít pochybnosti ve svůj prospěch?

Setkání je určeno pro absolventy Školy Channelingu nebo Individuální výuky channelingu

Cena: 450,- Kč 

Škola Channelingu 2020

23. – 30.8. 2020

Srdečne jste zváni na setkání, které pořádáme jednou ročně a je pro nás vyvrcholením channelingové sezóny. Pěti denní  seminář Škola Channelingu. Po šesté v řadě se výdáváme do hlubin našich srdcí a prozkoumáme možnosti, které nám channeling nabízí.

Prožitkový pobyt na vlnách channelingu trvá pět dní a tak máme dostatek času proniknout do všech sfér našeho bytí. Poznáváme, jak využívat channeling v běžném životě. Proto je pobyt rozdělen do tří fází: Pobyt v těle, Poznání mysli a Channeling.

Pro více informací o události klikněte na nadpis 

Cena: 9500,- Kč včetně ubytování a plné penze 

SLEDUJ NÁS NA FACEBOOKU:

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.