ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ – CHANNELING S LUCIÍ ALFERI – ON-LINE PŘENOS

Chci sledovat!

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI:

Setkání absolventů Školy Channelingu

8.2. 2020 14:00 – 18:00

Jednou za dva měsíce se absolventi Školy Channelingu scházíme, abychom se upevnili ve své praxi. Sdílíme zkušenosti, společně s STO Vás provázíme aktuálním děním, novinkami ze světa channelingu, léčení a praxe:-)

Výživný rok 2020 nám umožňuje získat stabilitu, která je výsledkem mnoha malých a mnohokrát nelehkých kroků. Na úrovni mysli čelíme hlavně pochybnostem. S tímto je spojené i téma našeho únorovného setkání.

TÉMA: POCHYBNOSTI CHANNELERA. Umět vědomě používat channeling je jeden z menších kroků našeho rozvoje. Když channelujeme, otevíráme se více a více informacím z našeho zdroje. Dříve nebo později se objevují pochybnosti. Je jedno jestli pochybujeme o svém channelingu nebo o čemkoliv dalším v našem životě. Pochybnosti nám většinou ztěžují život.Proč se pochybnosti objevují? Ukážeme si základní funkční jednotku pochybností v nás! Naučíme se s pochybnostmi vědomě pracovat! Jak využít pochybnosti ve svůj prospěch?

Setkání je určeno pro absolventy Školy Channelingu nebo Individuální výuky channelingu

Cena: 450,- Kč 

Živé vysílání – Nejvyšší radost

20.2. 2020 18:00 – 19:00

Srdečně jste zváni ke sledování živého vysílání. Vysílání doprovázíme přímým channelingem se Strážcem Třetího Oka. Pomocí chatu můžete pokládat své otázky.

 TÉMA: NEJVYŠŠÍ RADOST Strážce Třetího Oka přináší nadčasové učení, které nás vede k jedinému bodu. Poznání vědomí duchovní podstaty. Ukazuje nám, jak se dotýkat stavu nejvyšší radosti v běžném životě.

Na živém vysílání nás čeká: Co to je nejvyšší radost? Proč není běžnou součástí našeho života? Jak začít nejvyšší radost postupně budovat v našem životě.

Následuje část, kdy se věnujeme Vašim individuálním dotazům.

Těšíme se naviděnou z obrazovky.

Vysílání probíhá přes aplikaci Go To Meeting v den vysílání dostanete emailem odkaz pro sledování vysílání. Aplikace Vás provede jednoduchou instalací dle typu počítače.

Kliknutím na nadpis události se dostanete na stránku s registrací.

Cena: 0,- Kč 

Channelingová beseda v Praze

27.2. 2020 18:00 – 19:30

TÉMA: ZÁKLADY MEDITACE 

V 21.století se v rámci denní rutiny neustále vypořádáváme se stresem. Stres plyne z nedostatku času. Nedostatek času je způsoben roztříštěnou pozorností. Máme mnoho možností a s nárůstem moderních technologií jsme neustále zváni k vnějším prožitkům. A tak se stává, že zapomínáme na své záměry. A tak se stává, že se necháváme ovlivňovat vnějšími prožitky na úkor toho, co doopravdy chceme. Proto je pro nás meditace důležitější než kdy dříve.

Meditace nám pomáhá koncentrovat mysl na to co je skutečně důležité a prospěšné. Přináší nám do života klid, radost a čas.

Je dobré najít si meditační praxi, kterou můžeme zařadit do běžného života. Je dobré si najít meditační praxi, která nám pomáhá objevit naši vnitřní motivaci. Je dobré si najít meditační praxi, která pracuje s naší myslí a dokáže ji kultivovat.

Škola Channelingu s takovou meditační praxí přichází. Chcete ji poznat a dozvědět se co umí? Co Vám do života může přinést? Přijměte naše setkání na channelingovou besedu v Praze.

Kliknutím na nadpis události se dostanete na stránku s registrací.

Cena: 350,- Kč 

Škola Channelingu 2020

23. – 28.8. 2020

Srdečne jste zváni na setkání, které pořádáme jednou ročně a je pro nás vyvrcholením channelingové sezóny. Pěti denní  seminář Škola Channelingu. Po šesté v řadě se výdáváme do hlubin našich srdcí a prozkoumáme možnosti, které nám channeling nabízí.

Prožitkový pobyt na vlnách channelingu trvá pět dní a tak máme dostatek času proniknout do všech sfér našeho bytí. Poznáváme, jak využívat channeling v běžném životě. Proto je pobyt rozdělen do tří fází: Pobyt v těle, Poznání mysli a Channeling.

Pro více informací o události klikněte na nadpis 

Cena: 9500,- Kč včetně ubytování a plné penze 

SLEDUJ NÁS NA FACEBOOKU:

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.