Škola channelingu – srpnový pětidenní kurz

Jednou ročně ke konci srpna pořádáme pětidenní pobytový kurz channelingu. Dozvíte se vše potřebné, abyste i vy sami mohli začít channelovat. Výhodou skupiny lidí je silné energetické pole, které umožňuje udělat při výuce velký posun v krátkém čase.

Doba trvání: 5 dní
Cena kurzu: 10 000 Kč
Cena ubytování s plnou penzí: 4 500 Kč

Srdečne jste zváni na setkání, které pořádáme jednou ročně a je pro nás vyvrcholením channelingové sezóny. Pěti denní seminář Škola channelingu. Po sedmé v řadě se vydáváme do hlubin našich srdcí a prozkoumáme možnosti, které nám channeling nabízí.

Prožitkový pobyt na vlnách channelingu trvá pět dní a tak máme dostatek času proniknout do všech sfér našeho bytí. Poznáváme, jak využívat channeling v běžném životě. Proto je pobyt rozdělen do tří fází

  • Pobyt v těle
  • Poznání mysli
  • Channeling

Co je to channeling?

Jedná se o získávání informací z energetického pole našeho okolí, ve kterém se právě teď nacházíme.
Je to stejné, jako vyhledávání souborů v našich počítačích. Pohybujeme se v rámci našeho osobního počítače a procházíme všechny jeho složky. Nebo připojíme externí úložiště informací a z něho stahujeme inspiraci.
Externími úložišti mohou být paralelní vesmíry, vyšší či nižší dimenze telepatická propojení dalšími bytostmi.
Pro napojení na zdroj informací, inspirace a energie využíváme silný potenciál našeho SRDCE. Díky srdci přicházejí informace, které jsou v souladu s naším životním příběhem.

Jmenuji se Lucie Alferi

přináším na tento svět pohodu, radost a uvolnění při pobytu v těle. ČTRNÁCTILETÁ cesta rozvoje mne neustále vede do SRDCE. Do prostoru, kde se nachází nekonečný zdroj inspirace a energie.
Ukazuji Vám, že život může být jednoduchý i radostný. Ukazuji Vám jaké to je využívat srdce a intuici ve spolupráci s dalšími nástroji myslí, emocemi a egem.

Náplň Školy channelingu

Učíme se proniknout do hlubin srdce. Ze srdečního centra postupně rozšiřujeme naše vědomí. Při celém procesu zůstáváme maximálně bdělí a v kontaktu s naším tělem. Každý absolvent více poznává sám sebe. Díky skupině stejně naladěných lidí vytváříme jedinečné podporující prostředí.

Objevte s námi své channelingové možnosti a zaregistrujte si místo kurzu. Po vyplnění formuláře vám zašleme fakturu. Pokud jste si vybrali platbu bankovním převodem, přijdou vám spolu s fakturou i platební údaje pro uhrazení kurzovného. Uhrazením kurzovného je vaše místo závazně rezervováno.

Chci s vámi být více v kontaktu a dostávat novinky z jemnohmotného světa do emailu.
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

-