Zdravíme, přátelé,

děkujeme Martině Čampulové za pozvání do dalšího dílu Terapeutcastu. Růst vědomí, transformace vědomí a nadcházející období „Nové země“ jsou pojmy, o kterých se během posledních let v duchovním světě hodně mluví. Často s vidinou toho, že přijde ráj na Zemi. Avšak nelze přehlížet, že nás čeká období velké inflace a ekonomické krize. Jak se tedy ke všemu postavit, abychom dobu, která nás čeká, ve zdraví přežili? 

 O čem dalším jsme si Martinou povídali?

 

  • Jak využít duchovní vědění v praktickém životě?
  • Nová země a co nás v ní čeká?
  • Proč je dění posledních dvou let návratem k přirozenosti?
  • Jakou dovednost si potřebujeme osvojit, abysme ustáli výzvy budoucnosti?

https://vimeo.com/714332165

Podcast je take dostupný na všech podcastových platformách.

https://anchor.fm/terapeutcast/episodes/21-Lucie-Alferi—rst-vdom-v-souvislostech-souasn-doby-e1iudes

Baví vás duchovní rozvoj?  Přidejte  se k nám a čerpejte pravidelnou podporu na cestě vědomým životem. Channelingový online klub je tu pro vás.  Tuto platformu  pro vědomý život pro vás tvoříme již  šest let.  Děkujeme, že můžeme. Do klubu se  dostanete přímo >>>tady<<<