Zdravíme, přátelé,

je květen roku 2022 a události posledních 2-3 let nám ukazují, že spousta vnějších jistot, na které jsme byli dlouho zvyklí, přestává platit. Čím náročnější je pro nás změna podmínek okolního světa, tím více jsme vedeni k péči o svůj svět vnitřní, v kterém dokážeme najít stabilitu navzdory tomu, co se děje kolem nás. Práce s vnitřním světem (obzvláště v začátcích) však není vždy jen příjemná.

V dalším díle Terapeutcastu  si povídáme o péči o vnitřní svět, cestě srdce a souvisejícím osobním růstu i ochraně, kterou nám srdce přirozeně poskytuje. Zaměřujeme se na skutečnost, že „cítit se špatně není špatně“ a povídáme si o tom, proč není možné cítit se stále jen dobře a je důležité umět přijímat i stavy, kdy je nám na nic.

O čem dalším jsme si Martinou tentokrát povídali?

  • Proč po krásných zážitcích přicházejí stavy, kdy se propadáme dolů.
  • Jakou část života máme předurčenou a jakou si svobodně tvoříme sami?
  • Téma bezpečí a ochrany v osobním rozvoji je stále podceňované téma.

Podcast je take dostupný na všech podcastových platformách.

https://anchor.fm/terapeutcast/episodes/21-Lucie-Alferi—rst-vdom-v-souvislostech-souasn-doby-e1iudes

Baví vás duchovní rozvoj?  Přidejte  se k nám a čerpejte pravidelnou podporu na cestě vědomým životem. Channelingový online klub je tu pro vás.  Tuto platformu  pro vědomý život pro vás tvoříme již  šest let.  Děkujeme, že můžeme. Do klubu se  dostanete přímo >>>tady<<<