Zdravíme přátelé,
celé jaro procházíme okolní louky, parky a lesy s našima hafana. Jedna zářivě žlutá bylinka vždycky zaujme naši pozornost. Píšeme o pampelišce nebo-li smetance lékařské.
Už jste slyšeli o tom že bylinky, které léčí naše zdravotní neduhy rostou v blízkém okolí našeho bydliště?
Tam kde žijeme, necháváme nejsilnější energetickou stopu. Matka Země je s námi v nepřetržitém kontaktu. Chce svým dětem poskytnout to nejlepší pro jejich zdraví a výživu. Proto z našeho energetického pole přečte, s čím se v rámci zdraví potýkáme a nechá v nejbližším okolí vyrůst bylinky, které potřebujeme pro uzdravení.
A protože pampelišku vídáme úplně všude, tak to vypadá, že ji potřebuje hodně lidí. Co nás tedy všechny spojuje? Pojďme se podívat, s čím nám pampeliška může v těle pomoci? Channelingem se Strážcem Třetího Oka jsme zjistili, jaké mentální vzorce pro nás očišťuje?


PAMPELIŠKA ,,ČESKÁ” SUPER BYLINA!

Jak léčí tělo?
Bylinkáři u pampelišky používají kořen, listy i květ. A světe div se, pampeliška díky hořčinám pomáhá játrům a žlučovodům. To krásně zapadá. Játra nás všech potřebují očistu. Země nám dává na vědomí, že množství toxinů, které používáme játra nezvládají. Pampeliška s očistou jater může hodně pomoci.
Dále pampeliška působí močopudně a stimuluje ledviny. Ještě aby ne! Ledviny potřebujeme při každé očistě těla. Játra by bez ledvin nemohli plnit svou funkci. Ledviny přefiltrují toxiny z těla do moči a pomocí ledvin se toxické látky z těla vyloučí.
Tady je hezky vidět, že příroda funguje komplexně. Matka země vkládá do bylin informace, sestavené na míru našemu tělu. Díky nim pampeliška ví, že když podpoří naše játra nemůže nechat ledviny ladem. Působí hezky v souladu s tělem, aby se mohlo léčit jako celek. Díky přírodě jsou všechny orgány v harmonii. Bez vedlejších účinků.
Tímto chceme poukázat na výhodu bylin o proti uměle vyrobeným léčivům. Uměle vyrobená léčiva mají pomáhat hlavně v akutních případech, ale při dlouhodobém užívání díky vedlejším účinkům tělo poškozují a to právě proto, že většinou nefungují celistvě.
Nálev z květů pampelišky posiluje ženství. A to je další důvod, proč pampeliška roste všude kolem nás. Vědomé ženství patří k nejčastějším tématům osobního rozvoje, se kterým přicházíte na osobní konzultace. Ženy díky velkým nárokům na výkon mnohdy trpí. Protože nemají prostor spočinout v procesu uvolnění a nicnedělání – což jsou základní esence ženského principu. Ná úrovni kolektivního vědomí se ženy chtějí vrátit zpět ke své vnitřní moudrosti. Harmonizace ženství každé z nás postupně uzdravuje celou planetu.
Návod na nálev z pampelišek: Hoďte dvě hrsti květů pampelišky do 1l vroucí vody, vypněte a nechte 10 minut louhovat. Nálev uchovejte v termosce a popíjejte celý den. Můžete opakovat po dobu 10 dnů. Pampeliška Vás znovu propojí s nejčistší formou ženské esence.
Jaké mentální vzorce pampeliška zpracovává?
Když pampeliška působí na naše játra, zároveň pomáhá s následujícími myšlenkovými vzorci:
S HNĚVEM, ZLOBOU, KŘIVDOU. Hněv, zloba a křivda jsou mentální vzorce, které oslabují hlavně játra a žlučník. Ne na darmo se říká, že nám někdo pohnul žlučí, když nás naštval. Pampeliška nám na mentální úrovni pomáhá s uvolněním následujících myšlenek:,,
Proč právě já?
Kdo za to může?
Za to může on/ona/ono!
Předávání zodpovědnosti na druhé lidi!
Dále nám pomůže s uvolněním, když nás otravují tyto myšlenky: ,,
To nemyslí vážně!
Jak je tohle možné?
To nikdy nedopustím!
Afirmace podporující fyzické i mentální zdraví jater.
Jsem souladem vesmírného řádu.
Hněv je dočasným projevem bezpodmínečné lásky.
Propouštím všechny křivdy světa v bezpečném prostoru bezpodmínečného světla.
Když pampeliška působí na ledviny, zároveň pomáhá s následujícími myšlenkovými vzorci:
S VNITŘNÍ VINOU, STRACHEM O PŘEŽITÍ, SE STRACHEM Z BUDOUCNOSTI Pocity viny se ukládají hlavně V LED-VINÁCH a zde se postupně stávají ledem.Každý pocit viny, ke kterému se opakovaně vracíme, na energetické úrovni utlumuje náš vnitřní oheň. Strachy spojené s přežitím se dnes točí hlavně kolem financí. S přežitím také souvisí strachy o bydlení či partnerství. Konkrétní příklady myšlenek, které přímo ledviny oslabí:
Nejsem dost dobrý/dobrá!
Jak tohle zvládnu?
To je moje vina!
Mám strach z toho, co se bude dít?
Kde na to vezmu peníze?
Jak tohle přežiju?
Za tohle můžu já?
Neměl /a jsem to vůbec říkat!
Měl/a jsem to udělat jinak/ lépe.
Tři afirmace podporující fyzické i mentální zdraví ledvin!
Vše co se stalo, vše co jsem řekl/a je v souladu s vesmírným řádem.
Mám všechny potřebné znalosti, dovednosti a možnosti pro zvládnutí budoucích zkoušek.
Každý nádech a výdech je projevem jistého běhu života.
Budiž jsou Vám tato slova ku prospěchu.
PAMPELIŠKOVÝ DÁREK PRO NOVÉ ČLENY CHANNELINGOVÉHO ONLINE KLUBU (platí do vyčerpání zásob)
Minulý týden jsme se ocitli na silném energetickém místě a nasbírali jsme květy pampelišek. Nyní se květy macerují v kvalitním slunečnicovém oleji. Za několik dní bude olej hotový.
Jsme rádi, že Vám v rámci klubu můžeme ukázat, jak je možné channelingem získané informace převést do praxe. Nově příchozí členové obdrží vysokovibrační pampeliškový olej s osobní esencí. (Své členství do klubu získáte zde)
Základem osobní lahvičky je pampeliškový olej a jako tajnou přísadu přidáme vůni esenciálního oleje od české firmy Bewit, kterou vybereme na míru každému z Vás. K oleji pro Vás napíšeme automatickým písmem osobní vzkaz od Strážce Třetího Oka.
Vznikne unikátní esence s písemnými instrukcemi, která má za úkol
podpořit zdraví na mentální úrovni – olej pomůže zpracovat mentální vzorce, které nejsou v souladu s nejvyšší radostí Vaší duchovní podstaty.
připomenout a upevnit záměry duše
otevřít nové možnosti v mysli při řešení problémů nebo při tvorbě projektů.
Olej Vám pošleme poštou nebo můžeme předat osobně v Praze. Oleje máme omezené množství. Tato speciální nabídka platí do vyčerpání zásob.

Těšíme se na Vás v Channelingovém Online Klubu
Tým Školy Channelingu