Zdravíme, přátelé,

tradičně v lednu přinášíme poselství pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Vibrace letopočtu a znamení zvěrokruhu mají nejsilnější vliv na tendence v naší mysli. Pokud rozumíme energetickým změnám, které nový rok přináší, máme možnost přistupovat vědomě k výzvám i radostem v novém roce. Poselství otevírá cestu k srdci. Než se pustíme do samotných poselstvích pojďme pár větami shrnout energetické nastavení roku 2022.

Energetické nastavení roku 2022

Dominantním aspektem roku 2022 je vznik menších komunit, které se učí fungovat společně v respektu a svobodě. Což už se hezky odrazilo na politické scéně, kdy je vláda doslova sešitá z menších celků, které se učí společně vyjít. V rámci našich komunit se budeme cítit velmi dobře.

V komunitách se silně koncertují podobné energie a to může vést k radikalizaci. Pod vlivem radikalizace vznikne potřeba boje. A tady pozor! Potřeba boje je pouhou iluzí, kterou je třeba prohlédnout. Boj mezi komunitami nebude mít vítěze ani poraženého. Povede pouze k uvolnění nakumulované energie, aby si komunity mohli uvědomit, že je třeba žít společně. Když se iluze boje rozpustí objevuje se respekt a pochopení. Hlavní zkouškou roku 2022 je umění respektu k odlišným názorům a hluboké poznání, že jiné názory náš neohrožují a že není třeba je jakkoliv potírat.

Máte chuť jít více do hloubky? Kompletní rozbor roku 2022 od Strážce třetího oka najdete v Channelingovém online klubu >>>tady<<<

Paráda, rozumíme hlavní tendenci nového roku. Pojďme se vrhnout na poselství.

Jak s poselstvím pracovat?

Jednotlivá poselství pomáhají chápat hlavní tendence mysli. Při čtení poselství se vracíme zpět k našemu vědomí a probouzíme sílu srdce.

Čtěte poselství pro vaše znamení, když vám mysl nedá spát. Čtěte poselství pro vaše znamení, když emoce ovládají vaše chování. Čtete poselství pro vaše znamení, když si nevíte rady. Návrat k srdci vám přináší odpovědi teď a tady.

Čtete poselství pro ostatní znamení, když nerozumíte chování lidí v okolí. Pomohou vám získat nadhled.

Poselství jsou nástrojem pro návrat k vědomí, srdci, duši, duchovní podstatě (ať už tomu říkáte jakkoliv). Duchovní podstata zná další krok. Nikdy nás nenechá ve štychu. Jen ji někdy neslyšíme přes sílu emocí, myšlenek nebo chtíče ega.

Kéž vám je poselství od Strážce třetího oka pomocnou rukou na cestě vědomým životem.

Poselství pro znamení zvěrokruhu 2022

KOZOROH

Má silné tendence navazovat hluboké vztahy. To je pro vás testem vnímavosti. Je třeba být pozorní, zda je na druhé straně hloubka žádaná. Kozorohové mohou očekávat velké pracovní úspěchy. 

Pro uvolnění mysli ve vztazích čtěte tato slova.

VODNÁŘ

Velká gesta objevující se napříč společností vám dodávají obrovskou sílu a nadšení. Díky tomu se u vodnáře objevuje tendence k velkým životním krokům a změnám. Pro rok 2022 na sebe berete roli motivátorů pro ostatní. Díky vašemu nadšení pro život se objeví se nové finanční příležitosti.

Když je vaše okolí příliš kritické čtěte tyto řádky.

RYBA

Ladně propluje kolem všech životních zkoušek. Ryba bude vítaná napříč komunitami a lidé ji vždy rádi uvidí, protože přinese čistou vodu do prostoru. Pozor, abyste se nenechali stáhnout emocemi ostatních lidí. 

Pokud jsou emoce okolí příliš silné čtěte tyto řádky

BERAN

Nemusíte pálit všechny mosty jenom kvůli tomu, že blízcí lidé mají odlišný názor. Berani jsou letos obdařeni velkou kreativitou na mentální úrovni a plodností na fyzické úrovni. Začnete se zajímat o nová odvětví, nastartujete nové projekty a také je příznivá doba na početí miminka.

Pokud se Vaše upřímnost setká s tvrdou kritikou, čtěte tyto řádky.

BÝK

 

Objevuje se velká tendence ke krášlení prostor. Touha po zvelebování se dotkne hlavně vašich domovů a dalších prostor, kde trávíte hodně času. Ti odvážnější z vás se dokonce pustí i do rozsáhlejších rekonstrukcí. Celý rok vás bude provázet velká chuť do fyzického cvičení. Nebudete mít náladu na chození do společnosti, kde je více lidí. Pozor na pocit, že nestíháte.

Pokud vás tlačí čas čtěte, tyto řádky.

BLÍŽENEC

Díky vzniku mnoha menších komunit, bude Blíženec prožívat velké nadšení. Protože to otevře spoustu nových možností. Blíženec má za úkol přinášet do komunit své nadšení pro různorodost a také obrušovat tendence k radikalizaci uvnitř komunit. Naplno využívejte svůj smysl pro spolupráci a motivujte k tomu ostatní. Pozor, abyste skrze své nadšení nepřestali pečovat o sebe.

Pokud se objeví nevysvětlitelná fyzická únava, čtěte tyto řádky.

RAK

Silná tendence kráčet proti proudu vám ztěžuje přijetí změn ve společnosti. Je důležité, abyste přestali trucovat. Plavat proti proudu můžete dokud se cítíte uvolnění. Jakmile se objeví úsilí, nechte se proudem chvíli nést. Je důležité vědět, že konflikty v rámci rodiny nepotrvají věčně.

Pokud se objevuje nezvladatelné napětí, čtěte tyto řádky.

LEV

Chce být králem ve své komunitě. Chce přebrat kormidlo a udávat směr. To se mu povede pouze v okamžiku, kdy bude respektovat ostatní. Fungování v komunitě není one man show. Je třeba naslouchat a komunikovat. Máte příznivé podmínky pro zlepšení zdraví. Vaše tělo bude vykazovat velkou sílu a nenechá vás ve štychu.

Pokud se objeví silná chuť vládnout ostatním, čtěte tyto řádky.

PANNA

Všechno půjde podle plánů, pokud se vzdáte lpění na jejich plnění. Pocit naplnění objevíte v realizaci malých krůčků na cestě za Vaším vysněným plánem. Milé Panny, dejte péči svým nohám, je zde zvýšené riziko onemocnění a úrazů dolních končetin.

Pokud se hatí Vaše plány, čtěte tyto řádky.

VÁHA

Tíha z potenciálních konfliktů mezi komunitami se v polovině roku rozplyne jako pára nad hrncem. Váhy mají za úkol nastavovat rovnováhu v komunitách a připravit energetické pole na spolupráci. 

Pokud je napětí z konfliktu příliš vysoké, čtěte tyto řádky.

 

ŠTÍR

Letos budete ve svém živlu. Protože lidé v blízkém okolí sami dojdou k hlubokým poznáním. To ve Vás vyvolá touhu o své okolí přehnaně pečovat. Pozor, přehnaná péče je zdrojem Vaší únavy. Proto věnujte zvýšenou pozornost péči o tělo, hýčkejte se a pravidelně doplňujte energii. Objeví se velmi příznivé podmínky pro nové pracovní příležitosti. Také si finančně polepšíte.

Když máte pocit, že se nedaří, čtěte tyto řádky.

STŘELEC

Váš potenciál se o 1/3 navýší oproti běžnému standardu. To přinese mnoho energie. A tak můžete rozšířit své zájmy. Nejbližší okolí vám bude dělat kotvu, abyste neulétli do širého vesmíru. Což může vyvolávat pocit,  že okolí je velkou brzdou.

Pokud máte silnou touhu ostatní do něčeho nutit, čtěte tyto řádky.

Chcete se otevřít intuici a umět naslouchat srdci? Připojte se k nám 21.-23.1. 2022 na Víkendovou výuku channelingu. Kde si osvojíte základní nástroje pro vnímání srdce. Ukážeme vám základní principy channelingu. Zjistíte zda je channeling cesta pro vás.

Registrace na kurz >>>tady<<<