Přepis channelingu se Strážcem Třetího Oka

Pro rozvoj vědomého ženství přijměte prosím základní uvědomění, ze kterého vycházejí všechny ostatní aspekty vědomí ženy.

ŽENA JE NOSITELKA MOUDROSTI A TVŮRKYNÍ PROSTŘEDÍ. MUŽ SVOU AKTIVITOU PRONIKÁ PROSTŘEDÍM A PROSTOREM, KTERÉ ŽENA PRO MUŽE VYTVÁŘÍ.

 

Vnitřní moudrost a schopnost tvorby prostředí je zcela přirozená pro každou z Vás. Stačí si povšimnout, jakým způsobem se chovají muži ve Vašem okolí, když máte dobrou náladu? Stačí si povšimnout, jakým způsobem se chovají muži ve Vašem okolí, když máte špatnou náladu?

Na úrovni kolektivního vědomí mají nyní ženy dva úkoly.

1. Léčit všechna svá vnitřní zranění. Především ta která jste převzaly od svých předků. (pozn.: pocity viny, křivdy, bezpráví, utlačování apod.) Je důležité, abyste čelily své vlastní zranitelnosti s láskou a respektem. Ojevením zraněných míst v srdci získáte zpět svou sílu, která se projeví jemností a lehkostí bytí v ženském těle.

2.Druhá věc na úrovni kolektivního vědomí, kterou je dobré rozvíjet je VZÁJEMNÁ SPOLUPRÁCE ŽEN.
Taková spolupráce žen, kdy se navzájem nevnímáte jako konkurence. Příjměte uvědomění, že přítomností ostatních žen získávají Vaše dary na síle. Je bezpečné své dary sdílet s ostatními ženami. Ženy jsou ze své podstaty na spolupráci nastavené. Ve chvíli, kdy se milé ženy spojíte a spolupracujete Váš svět se léčí na všech úrovních.

Jak vypadá nejvyšší úroveň spolupráce žen? Když má jedna žena nakřivo korunku na hlavě a druhá jí korunku narovná, bez toho aniž by jí to řekla.

Přepis channelingu vznikl na základě video záznamu v Channelingovém Online Klubu

Právě jsme do klubu přispěli videi na téma VĚDOMÉ ŽENSTVÍ!

– přímý channeling se Strážcem Třetího Oka
– co je základní příčinou problémů v partnerských vztazích
– 3 tipy jak vědomě podpořit rozvoj ženství ve svém těle

Brány Channeligového Online Klubu jsou otevřené po celý rok. Právě TEĎ je vhodný čas pro Vás. Registrujte se zde: http://skolachannelingu.cz/klub/

Photo by Color Crescent on Unsplash