Právě procházíme koncem roku 2018. Tento rok je pro nás významný z hlediska partnerství, vztahů a lásky.

Vnímáte, že se vaše vztahy ke konci roku přiostřují a panuje mezi vámi napětí? Je to způsobené končícími energiemi roku 2018, který nám tímto přináší možnost uvědomit si naše tmavá zákoutí na úrovni vztahů. Do konce roku máme ještě možnost využít podporující energie. Ještě více poznáváme jak vztay navazujeme, jak o ně pečujeme? Jaký vztah máme sami k sobě? Co nám vztahy, které máme, přinášejí a co nám berou?

Pro všechny channelingy se Strážcem Třetího Oka mám jeden hlavní záměr. Jak nás komunikace s ním může podpořit v našem rozvoji. A tak nám ke konci roku Strážce předal jednoduchý rituál odpuštění, který má za úkol ulevit od napětí ve vztazích.

ZDE JE MANUÁL:

  1. vezmi tužku a papír
  2. nech do mysli přijít všechny lidi, kterým chceš odpustit (jsou to všichni, kteří Tě nyní napadají)
  3. napiš JMÉNO a PŘÍJMENÍ dotyčné osoby
  4.  pod každé jméno napiš tyto tři věty ODPOUŠTÍM TI VŠE MINULÉ. ODPOUŠTÍM TI VŠE PŘÍTOMNÉ. ODPOUŠTÍM VE JMÉNU LÁSKY K SOBĚ . Je důležité, věty věnovat každému zvlášť. Během psaní dotyčným dávaš maximální pozornost. Odpouštění se děje na všech úrovních vědomí i podvědomí.
  5. papír s vděčností v srdci spal

Rituál jsme uděalili na posledním setkání pro absolventy školy channelingu. Jsem velmi překvapená, jak moc se mi po něm ulevilo. Byla jsem velmi překvapená, kolika lidem jsem potřebovala odpustit.

Přeji Vám klidný konce roku s láskou v srdci Lucie

Více inspirace pro práci s jemnohmotným světem naleznete v Channelingovém Online Klubu

Kdy je další veřejné setkání se dozvíš zde