Krásný den přátelé,

máme rok 2018, který je z astrologického hlediska nakloněn partnerským vztáhům a lásce. Channeling se Strážcem Třetího Oka nás vede k tomu, kéž máme krásný vztah sami k sobě. Zde je přepis z channelingové besedy o tom, jak komunikovat své pocity se svým okolím, tak, že můžeme svobodně vyjádřit bolest, vztek nebo hněv aniž bysme tím svému okolí ublížili.

,,Dotaz: Když budu otevřeně a pravdivě vyjadřovat co cítím, neztratím tím přátele a rodinu ?“

To je primární strach všech lidí. První věc, když chcete vyjádřit CO CÍTÍTE, tak si pojmenujte: „CO TO JE“. Ať to vy sami pro sebe víte. Ve chvíli, kdy si to pojmenujete a nastane situace, že to znova cítíte v interakci se svými přáteli nebo rodinou. Vyjadřujete to tím, že TO POPÍŠETE. Pouze popíšete. Např.: „TOHLE CO MI TEĎ ŘÍKÁŠ, MĚ BOLÍ“, „TEĎ CÍTÍM VZTEK. NA ZÁKLADĚ TOHO JAK SE CHOVÁŠ“. Při popisování vyjadřujete do prostoru co je potřeba nikomu neubližujete. To je potřeba se naučit. Zároveň se stane to, že schodíte masku a začnete stanovovat svoje hranice.
Dejte prostor vašemu okolí, aby na to mohli zareagovat, protože to pro ně bude nové. Ze začátku se budou chovat odmítavě, protože na ně působí nová věc ve vašem chování, na kterou nejsou zvyklí.
Může se stát, že s tebou někdo nebude dočasně souhlasit, že dočasně se s tebou nikdo nebude chtít vidět. Jenže to k tomu patří, protože i ten člověk potřebuje mít prostor na to, aby si něco uvědomil a i ty sama potřebuješ prostor aby sis něco uvědomila.
ŽÍT V PRAVDĚ NEZNAMENÁ BÝT SE VŠEMI ZA DOBŘE
Znamená to….. ZNÁT SÁM SEBE…. Znamená to MÍT nastavené HRANICE a vědět o nich.
Automaticky to znamená, že se kolem tebe pohybují LIDÉ, kteří TĚ PODPORUJÍ. Ne lidí, kteří jsou naštvaný nebo kteří tě vnitřně štvou. To se už nemůže opakovat. Někdy se stávám, že se lidé z tvého života přirozeně vyselektují.

Více inspirace nalezneš v Channelignovém online klubu