Seminář o Ženské bylinné napářce

Péče o naše zdraví je komplexní proces. Při péči o tělo, bychom neměli zapomínat na péči o duchovní podstatu a práci s našimi mentálními nastaveními.

Ženská bylinná napářka je velmi příjemný způsob, jak komplexně pěčovat o své zdraví, potěšit duši a propojit se s podstatou ženské energie.

Na základě naší vlastní zkušenosti vnímáme obrovský potenciál ženské bylinné napářky pro zdraví všech žen bez rozdílu věku.

Rozhodli jsme se uspořádat seminář s Monikou Valovou první propagátorkou ženské bylinné napářky v ČR.

Co to je ženská bylinná napářka?

Ženská bylinná napářka je procedura, která poskytuje holistickou péči o ženské zdraví. Díky působení teplých bylinných výparů dochází k prohřátí ženských pohlavních orgánů, lepší krevní cirkulaci v oblasti malé pánve a k absorpci účinných látek z bylin krevním oběhem. Kromě těchto blahodárných účinků na tělo umožňuje hlubokou relaxaci ženy, která přispívá k její pohodě a podpoře duševního zdraví. Umožňuje ženám zastavit se po uspěchaném dni a obrátit pozornost směrem k sobě. Pomáhá jim načerpat energii, díky které se mohou ráno probudit čerstvé a v plné síle připraveny čelit výzvám nového dne.
celý článek o bylinné napářce si můžete přečíst zde.

Monika Valová cetifikovaná poskytovatelka bylinné napářky,
je především milující maminka pěti dětí. Svoje další životní poslání zasvětila ženám.

Píše o sobě

Pomáhám ženám v jejich důležitých životních meznících, zejména v těhotenství, při porodu a po něm, při kojení a výchově dětí a také v partnerství. Jsem lektorka ženské bylinné napářky. Podporuji ženy v tom, aby k sobě byly vnímavé, našly své místo ve svém životě a umožnily si odpočívat. Jsem první certifikovanou poskytovatelkou vaginální napářky v rámci Peristeam Hydrotherapist Institute. 

V roce 2016 jsem v souvislosti s rozšiřováním svých vědomostí v oblasti porodnictví narazila u mexických porodních babiček na techniku vaginálního napařování. Tehdy to bylo v souvislosti s poporodním hojením ženy. Čím více informací jsem se snažila nalézt, tím častěji jsem narážela na pozitivní přínosy napářky v běžném životě ženy, nejen tedy ženy po porodu. A tak jsem se rozhodla ji v běžném životě taky vyzkoušet.

Už první napařování mě nadchlo, vlastně úplně stejně jako zatím všechny ženy, které jsem do tohoto typu péče o sebe sama zasvětila, a které zařadily napářku do své pravidelné hygieny. Nejen proto, že je tak úžasně relaxační a funkční, ale také proto, že je prostě jednoduchá, jemně hřejivá, úplně přírodní a na dnešní poměry dost levná. Jediné co k ní potřebujete mít je hrnec, sedátko a bylinky.

Po ročním testování jejích účinků na sobě, jsem se rozhodla, že s tímto malým zázrakem podělím s českými ženami, protože mi bylo líto, že se o ní takřka nic neví. Alespoň do té doby jsem nenarazila na jediný článek nebo zmínku o napařování, která by byla v českém jazyce. A tak jsem se vlastně stala její průkopnicí v ČR. Celý článek dočtete zde.

NA SEMINÁŘI V PRAZE

Nás čekají  tři a půl hodiny v přítomnosti Moniky, která nás provede
– základy bylinné napářky
– účinky napářky na naše zdraví
– bylinná napářka v těhotenství a porodnictví
– bylinná napářka a ženské nemoci

Seminář je společným prostorem pro sdílení. Vaše dotazy a témata spoluvytvářejí obsah semináře.

Vyplněním formuláře na konci stránky si zarezervujete své místo.

Těšíme se na setkání

MÍSTO KONÁNÍ

Moteel.cz

Drtinova 325/11, 150 00 Praha 5 Smíchov

DATUM

16.11. 2019 13:00 – 16:30

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.