"Život je krásný, plný zábavy, lásky a radosti"
Právě teď je ta nejlepší chvíle se posunout v životě dál.

Ahoj jmenuji se Lucie Alferi,

vítám Tě na stránkách Školy Channelingu. Tyto stránky slouží lidem k tomu, aby našli vlastní cestu do srdce a propojení s jemnohmotným světem.

Můj příběh začínám v dávné minulosti, událostmi, které přímo vedou až sem.

Krátce před mými šestnáctými narozeninami dostávám své první životní učení. Smrt blízkého člověka způsobila revoluci v mém dosavadním životním stylu. Na scénu přicházejí hluboké hodnoty poznání, jež jsem doposud neměla možnost prožívat.

Výborné známky ve škole vystřídala soudržnost rodiny a vděčnost za naše zdraví. Výkony ve sportu vystřídala střídmost a pokora. Značkové oblečení jsem vyměnila za přátelství a laskavost.

Smrt mě probudila z komerčně konzumního snu.

V tomto čase se opět otevírají mé mimosmyslové schopnosti. Nevěděla jsem, proč se mi to děje. Nevěděla jsem, že je možné to vědomě používat. V hloubi duše jsem cítila, že jim potřebuji rozumět. Proč občas vidím duchy? Proč se jich bojím? Proč jsem náměsíčná? Kam mám v životě směřovat? Existuje život po smrti?

Všechny tyto otázky se postupně vkrádaly do mé mysli. Studovala jsem knihy, potkávala zkušenější lidi, navštěvovala jsem semináře a kurzy. Odblokovala jsem strachy, navštívila minulé životy, aktivovala čakry, cvičila jsem jógu. Získala vytoužené odpovědi a objevily se nové otázky. Dělala jsem vše, co mé srdce chtělo.

Srdce mě dovedlo mě až sem k vytvoření projektu Škola channelingu. Mnohé jsem se naučila, mnohé jsem po cestě ztratila a mnohé nové získala. Nehledám odpovědi v knihách ani u moudrých lidí. Objevuji je ve svém srdci. Umím vědomě vstupovat do jemnohmotného světa. K mému prvnímu vědomému channelingu se Strážcem Třetího Oka došlo 16.9.2015.

Dnes své napojení využívám pro ostatní. Učení, které nám Strážce Třetího Oka přináší je hluboké a nadčasové. Mysl je mocný nástroj, který díky Strážci společně poznáváme. Čím více poznávám, tím méně vím. Čím více prožívám, tím méně se ptám.

S otevřeným srdcem a s otevřenou myslí doprovázím ostatní lidi k jejich vlastnímu napojení na průvodce z jemnohmotného světa.

Ještě před dvanácti lety by tohle pro mě byl příběh ze sci-fi knihy nějaké bláznivé holky. Dnes je mou každodenní realitou. Děkuji za Váš čas a pozornost.

S láskou v srdci Lucie

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.