Vysvětlení meditace SRDCE online!

Meditace se srdce je nástroj určený pro každodenní praxi. Umožňuje nám postupně rozpoznávat automatické programy uložené v mysli. Umožňuje nám postupně uvolňovat neprojevené emoce. Zprostředkovává nám  kontakt  s duchovní podstatou, která je činitelem všeho co se nám v životě děje. 

Duchovní podstata je ten, ta, to co vidí našima očima  a slyší našima ušima. Skrze kontakt s duchovní podstatou objevujeme skutečný potenciál. Naše aktivita se stává smysluplná sama od sebe. Stáváme se bdělou bytostí, která stále pozoruje okolní svět.

Duchovní podstata se projevuje skrze stav vědomí, který prožíváme. Každodenní praxí meditace Srdce nastavujeme rovnováhu na úrovni duchovní podstaty. A díky tomu stabilizujeme stav vědomí. Přestáváme se chytat rušivých emocí, myšlenek a výletů ega.

Snadno proplouváme všechny okamžiky a bez mrknutí oka rozvíjíme nejvyšší radost.

PROČ JE DOBRÉ POSLECHNOUT SI VYSVĚTLENÍ MEDITACE SRDCE?

Když začínáme meditovat, nejprve se zpracovávají jemné sféry našeho vědomí. Záleží na naší vlastní důvěře. Síla a hloubka meditace je přímo úměrná naší důvěře v metodu, kterou používáme. 

Když víme jak meditace funguje. Známe význam každého slova. Naše důvěra roste a tím se otevírá možnost využít její plný potenciál.

S jakými energetickými centry meditace pracuje? Poznáme význam všech  jejích částí: ZKLIDNĚNÍ, VSTUP DO SRDCE, PROPOJENÍ, TAJNÉ UČENÍ A ZAVRŠENÍ

Technické parametry

Vysvětlení meditace SRDCE probíhá online od 18:00 přes aplikaci Go To Meeting. V den vysílání obdržíte emailem odkaz, přes který se na vysvětlení připojíte. Aplikace Go To Meeting vás provede jednoduchou instalací dle verze Vašeho počítače. Komunikovat můžeme pomocí živého chatu nebo skrze mikrofon (mikrofon máte zapnutý na vyžádání).  

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.