Víkendová Škola Channeligu

Srdečně jste zváni na víkend plný výuky channelingu. Víkendová výuka je zkrácenou verzí letního pětidenního channelingového výcviku, který probíhá jednou ročně na konci srpna.

Dopřejeme péči své duši. Obdržíme kompletní vysvětlení a znění meditace srdce. Meditace Srdce v nás probouzí smysly pro vnímání jemnohmotného světa. Objevíme neomezenou lásku srdce.

Během víkendové výuky si osvojíme základní channelingovou praxi. Projdeme bezpečností pravidla, která je třeba při channelování dodržovat. Zažijeme channeling se Strážcem Třetího Oka. Uvědomíme si, zda jsme připraveni na vstup do jemnohmotného světa.

DATUM

22.-24.11. 2019

HARMONOGRAM

Pátek

– příjezd do Zlaté Olešnice (u Tanvaldu) v podvečerních hodinách od 18:00

– 20:00 – 22:00 seznámení, úvod do základní channelingové praxe

Sobota

– 7:45 – ranní meditace

snídaně

– 10:00 – 13:00 – dopolední výuka

-oběd

– 15:00 – 18:00 – odpolední výuka

– večeře

20:00 volný program

Neděle

– 7:45 – ranní meditace

– snídaně

– 10:00 – 13:00 – dopolední výuka

oběd

 15:00 – 18:00 – odpolední výuka

–  večeře, odjezd

 

OBSAH

Seznámíme se se základy channelingu, bezpečnostními pravidly, naučíme se základní praxi. Základní channelingová praxe pročišťuje mysl, emoce, ego a postupně nás otevírá intuici. K základní praxi používáme energetické centrum srdce, které je výchozím bodem pro další práci s jemnohmotným světem. V rámci programu reflektujeme aktuální potřeby skupiny.

 

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v horské chatě ve společném pokoji, s vlastním sociálním zařízením. Pokoj je vybavený dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou a ledničkou. Povlečení samozřejmostí.

JÍDLO

Zajišťuje každý účastník dle vlastní chuti a kulinářských dovedností. Po celou dobu pobytu volíme vegetariánské jídlo.. Během celého víkendu vynecháváme ze svého jídelníčku maso. Maso příliš zatěžuje trávicí trakt a to nás může vyrušovat od práce s jemnohmotným světem. K dispozici je kuchyňka se základním vybavením pro přípravu jednoduché kuchyně.

CENA

4500,-

KAPACITA 

8 osob

MÍSTO KONÁNÍ

– Zlatá Olešnice v Jizerských Horách

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.