Letní soustředení – SÍLA VNITŘNÍ SEXUALITY

termín: 15.-18.7.2021

místo: Vila Sklenářka

Projevy vnější sexuality jsou nám dobře známé. Jsme jim vystaveni již od útlého věku. A právě proto se projevy vnější sexuality stávají předlohou pro náš život. Společnost nám v globálním měřítku hlubší pohled do nitra naší sexuality zatím nenabízí. Těšíme se na tři dny plné vnitřních prožitků.

 V ČEM SPOČÍVÁ PRÁCE S VNITŘNÍ SEXUALITOU?

Začínáme u vnímavosti k energetickým centrům, kde se potenciál vnitřní sexuality ukrývá.

Počáteční centrum vnitřní sexuality je v 1. kořenové čakře. Naučíme se rozpoznat projevy vnitřní sexuality v této oblasti. Vnitřní sexualita je individuální prožitek. Pomocí energetických cvičení se v jejím prožitku upevníme.

2.sakrální čakra je místem v těle, kde sexuální energie rozkvétá. Poznáme její intenzitu a naučíme se jí směřovat do dalších částí těla.

3. čakra solar plexus je místem životní síly. Vědomé používání vnitřní sexuality posiluje manifestaci našich záměrů směrem do okolního prostoru.

Díky meditaci SRDCE máme dostatek zkušeností se energetickými centry od srdce nahoru. Proto celé tři dny věnujeme práci především s čakrami od srdce dolů:-)

ČEKÁ NÁS TEORIE  PODLOŽENÁ PRAXÍ!

TEORIE

První tři čakry nás povedou k hlubokým tématům.Vědomá práce s traumaty, základním pilířem, abysme byli schopni sexuální energii povznést do tvořivých vibrací.

Vnitřní sexualita a správná funkcí jednotlivých orgánů. Povíme si, jak se nerovnováha sexuálních energií může projevovat jako příčina nemocí.

Vnitřní sexualita jako nejúčinější nástroj pro manifestaci záměrů. Vnitřní sexualita a vnější projevy při jejím vědomém používání.

Jídlo a neprojevená vnitřní sexualita. Jídlem můžeme zaplácnout emoce, strávit těžké životní situace a nebo utlumovat bolest z vnitřní prázdnoty. Jídlo v souvislosti s vnitřní sexualitou, naplněním a emocemi.

PRAXE

  • Rozpoznání vnitřní sexuality – rituál Přijetí a rituál Probuzení

  • Energetická pumpa – harmonizace jednotlivých orgánů pomocí sexuální energie

  • Posilovna pro manifestaci – zhmotňování přání vedené vnitřní sexualitou.

  • Smyslné jedení – vědomé přijetí jídla, jako nástroj pro potěchu duchovní podstaty.

Celý kurz je o hlubokém vnitřním  poznání sama sebe. Všechna cvičení a prožitky se týkají pouze nás samých. Učíme se pracovat s nejjemnějšími projevy sexuální energie v nás. Nejjemnější projevy naší sexuality jsou jednou  z nejvyšších forem prožívání. Celý kurz probíhá na individuální rovině. Tedy žádné sdílené doteky, žádná nahota.

Učení Strážce Třetího Oka nám ukazuje, že vnitřní prožitky a vnitřní nastavení se manifestuje do našeho okolí. Uvědomění vnitřních toků sexuální energie, mění kvalitu života na mnohých úrovních.

15.7. příjezd na Sklenářku od 15:00

15.7. zahájení soustředění v 15:30

16.7. časový harmonogram upřesníme na místě

17.7. časový harmonogram upřesníme na místě

18.7. odjezd po obědě mezi 14 – 15 hodinou

CO S SEBOU

– pohodlné oblečení pro aktivitu  uvnitř i venku 

– plavky na sklenářce je možné se koupat, pro odvážné koupání možné i bez plavek

– kdo máte doma hudební nástroj, vezměte pro volné chvíle u ohně, dáme jam

– meditační polštářek či deku pro pohodlné sezení na zemi

– přezůvky ve vile bývá večer chladněji

– psací potřeby na poznámky

– otevřené srdce i mysl

Kurzovné: 3000,- Kč splatné do 14 dnů od registrace

Ubytování 1750,- Kč 3 noci s plnou penzí 1.750,-  placeno v hotovosti na místě, během celého setkání se vyvarujeme konzumaci alkoholu 

Přihlašujte se  do 30.6. 2021

Na Sklenářku se moc těším s Vámi všemi. Přeji krásný čas Lucie

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.