Škola Channelingu Srpen!

Srdečne jste zváni na setkání, které pořádáme jednou ročně a je pro nás vyvrcholením channelingové sezóny. Pěti denní seminář Škola Channelingu. Po sedmé v řadě se vydáváme do hlubin našich srdcí a prozkoumáme možnosti, které nám channeling nabízí.

Na Škole Channelingu máme dostatek času proniknout do základů channelingu, osvojit si bezpečnostní prvky, poznat hloubku srdce a vydat se vstříc prvním channelingovým zkušenostem. V  úvodu se věnujeme základům teorie, která zahrnuje

  • historii channelingu

  • bezpečnostní prvky channelingu

  • channeling a tělo

  • úvod do channelingu pro začátečníky a mírně pokročilé

Pokračujeme praxí, která zahrnuje:

  • společné meditace,

  • vědomou práci s myslí, emocemi, egem a tělem dle učení Strážce Třetího Oka

  • hudbu, tanec a  pobyt v přírodě

  • přípravná energetická cvičení a posilující rituály

Co je to channeling?

Jedná se o získávání informací z energetického pole našeho okolí, ve kterém se právě teď nacházíme.

Je to stejné, jako vyhledávání souborů v našich počítačích. Pohybujeme se v rámci našeho osobního počítače a procházíme všechny jeho složky. Nebo připojíme externí úložiště informací a z něho stahujeme inspiraci. 

Externími úložišti mohou být paralelní vesmíry, vyšší či nižší dimenze telepatická propojení dalšími bytostmi.
Pro napojení na zdroj informací, inspirace a energie využíváme silný potenciál našeho SRDCE. Díky srdci přicházejí informace, které jsou v souladu s naším životním příběhem.

Jmenuji se Lucie Alferi

přináším na tento svět pohodu, radost a uvolnění při pobytu v těle. ČTRNÁCTILETÁ cesta rozvoje mne neustále vede do SRDCE. Do prostoru, kde se nachází nekonečný zdroj inspirace a energie.
Ukazuji Vám, že život může být jednoduchý i radostný. Ukazuji Vám jaké to je využivat srdce a intuici ve spolupráci s dalšími nástroji myslí, emocemi a egem. 

Náplň školy channelingu

Výchozím bodem pro channeling je naše srdce. Učíme se proniknout poznat vnitřní prostor srdce pomocí meditace. Ze srdečního centra postupně rozšiřujeme naše vědomí do celého těla. Během celého procesu zůstáváme maximálně bdělí a v kontaktu se všemi úrovněmi našeho vědomí. Účastníci kurzu nejprve do hloubky poznávají sami sebe. A až poté se vydáváme vstříc prvním channelingovým zážitkům.Díky skupině stejně naladěných lidí vytváříme jedinečné podporující prostředí. 

Proč je důležité tělo?

Během channelování je pro nás stěžejní umět vnímat tělo. Protože tělo je jednou z bezpečnostních složek channelingu. Skrze tělo také  vnímáme, kdy channeling začíná a kdy končí. Je skvělým pomocníkem i během channelingu, protože pomáhá udržovat spojení s channelovaným zdrojem. Prozkoumáváme a propojujeme se se všemi částmi našeho těla pomocí pohybu, energetických cvičení, tance a vědomé relaxace.
Učíme se s tělem komunikovat. A tak dochází  k porozumění a pochopení procesů v těle i na úrovni mysli.

Poznání mysli

Poznat a zažít jak naše mysl funguje je stěžejní dovedností pro channeling. Nejprve se učíme odvrátit pozornost od našich myšlenek a zvykáme si na stav vědomí, kdy se s myšlenkami přestáváme indentifikovat. Naše mysl neustále pracuje. Někdy jsou myšlenky tolik hlasité, že nám to brání v naslouchání vlastnímu srdci.  Proto  se učíme relaxovat a spočinout ve stavu  mezi myšlenkami. Čím hlubší je propojení  se  srdcem, tím více se očišťuje naše mysl od vzorců a programů, které nejsou  v souladu s duchovní podstatou. Mysl se postupně  uklidňuje.
S klidnou myslí, sílí hlas našich srdcí. Necháváme ho rozenít a objevují se první doteky jemnohmotného světa a postupně se otevíráme channelingu.

Channeling

Nejprve se seznámíme se základními bezpečnostními pravidly pro channeling. Postupně vědomě vstupujeme do jemnohmotného světa. Skrze srdce poznáváme zdroj se kterým budeme channeliovat. To je u každého individuální. Zjišťujeme jak co nejlépe  channeling využít  v každodenním životě. Jaká témata můžeme v rámci channelingu se svým zdrojem řešit.

Celý pobyt doprovázíme channelingovými vstupy se Strážcem Třetího Oka a dalšími zdroji se, kterými jsme  pravidelně ve spojení.

Místo konání – Vila Sklenářka
Vila s rozlehlým pozemkem se nachází uprostřed lesů ve Východních Čechách v blízkosti Kostelce nad Orlicí a poskytne nám dokonalé zázemí k naplnění všech fází Školy channelingu
Jsou pro nás připraveny venkovní i vnitřní prostory pro meditace, cvičení a odpočinek.

Adresa: Vila Sklenářka 458, Kostelec nad Orlicí, 517 41 (CZ)

Ubytování:
ve společných prostorech  (lůžkoviny v ceně). Ubytování si můžete prohlédnout zde

Jídlo

Po celou dobu pobytu je pro nás připravena výborná vegetariánská kuchyně formou plné penze.

Datum:
16.8. – 21.8. 2021

Cena:

10 000,- Kč kurzovné – po vyplnění registračního formuláře obdržíte fakturu se 14.denní splatností. Registrační formulář naleznete na konci stránky.

4000,- Kč ubytování, plná penze, pronájem výukových prostor – placeno na místě  v hotovosti. Cena je spočítána při minimálním počtu účastníků 12, v dalších případech se cena může lišit dle počtu účastníků.

 

Škola Channelingu se uskuteční v případě, že je to v souladu s vládními opatřeními. V případě, že se nebudete moci účasnit  z důvodu onemocnění Covidem či nařízené karantény postupujeme dle obchodních podmínek.

Těšíme se na setkání v srpnu tým Školy Channelingu

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.