Setkání absolventů Školy channelingu

Jednou za dva měsíce se absolventi Školy Channelingu scházíme, upevňujeme v meditační a channelingové praxi. Sdílíme zkušenosti, společně s STO channelujeme aktuálním dění, novinky v  léčení a v praxi channelera:-)

Výživný rok 2020 nám umožňuje získat stabilitu. Momentálně jsme většina z nás doma. To je skvělá příležitost prohloubit vše, co je stabilní. Zároveň nechat jít vše, co žádnou stabilitu nemělo. Právě během náročných dní se mnozí lidé obracejí do jemnohmotných sfér. Krize přináší další tisíce probuzených bytostí, které mají zájem se rozvíjet a jít do hloubky své podstaty. Proto jsme pro online setkání zvolili následující téma.

KDY: 18.4. 2020 18:00 – 21:00

KDE: doma

Téma: ABYCHOM CHANNELINGEM NEUBLIŽOVALI

Setkání tradičně začíná společnou meditací SRDCE. 

Díky channelingu se otevírají nové dveře. Náš posun kupředu může být v mnohém  rychlejší. Na druhé straně se objevuje odpovědnost za zprostředkování informací. V situaci s koronavirem projevujeme soucit a jsme obzvláště jemní při interpretaci informací. Rušivé emoce lítají vzduchem a mysl  je v mnohém více nestabilní. Proto se podíváme na zoubek následujícím okruhům:

Co je odpovědnost channelera?

Kdy můžeme channelingem nevědomě ubližovat?

Co se stane, když začneme channeling brát příliš vážně?

Jak se do channelingu promítají naše nevědomé programy?

Pokračovat budeme sdílením a channelingem.

Setkání proběhne přes aplikaci Go To Meeting. V den setkání zašleme odkaz na email každého z Vás, skrze který se jednoduše přihlásíte.

Těším se na setkání s láskou v srdci Lucie

 

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.