Setkání absolventů Školy channelingu

Jednou za dva měsíce se absolventi Školy Channelingu scházíme, abychom se upevnili ve své praxi. Sdílíme zkušenosti, s polečně s STO Vás provázíme aktuálním děním, novinkami ze světa channelingu, léčení a praxe:-)

Výživný rok 2020 nám umožňuje získat stabilitu, která je výsledkem mnoha malých a mnohokrát nelehkých kroků. Na úrovni mysli čelíme hlavně pochybnostem. S tímto je spojené i téma našeho únorovného setkání.

KDY: 8.2. 2020 14:00 – 18:00

KDE: Zlatá Olešnice

Téma: Pochybnosti Channelera

Umět vědomě používat channeling je jeden z menších kroků našeho rozvoje. Když channelujeme, otevíráme se více a více informacím z našeho zdroje. Dříve nebo později se objevují pochybnosti. Je jedno jestli pochybujeme o svém channelingu nebo o čemkoliv dalším v našem životě. Pochybnosti nám většinou ztěžují život.

Proč se pochybnosti objevují?

Ukážeme si základní funkční jednotku pochybností v nás!

Naučíme se s pochybnostmi vědomě pracovat!

Jak využít pochybnosti ve svůj prospěch?

Cesta do Olešnice: vlakem, autobusem nebo autem. Z vlakového nádraží v Plavech nebo Tanvaldu rádi zajistíme odvoz k nám na chatu. Kdo jedete autem a chcete nabídnout spolujízdu napište mi prosím. Je mezi námi pár nových absolventů, kteří rádi spolujízdu využijí.

Možnost přespání: kdo cestujete z větší dálky u nás na chatě je možnost přespání v pokoji pro 8 lidí s vlastním wc, koupelnou, kuchyňkou, ledničkou a mikrovlnkou. Povlečení samozřejmostí. Cena noclehu je 490,- Kč. (platí se v hotovosti na místě).

 

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.