Setkání absolventů Školy channelingu

Jednou za dva měsíce se s absolventy Školy Channelingu scházíme, upevňujeme  meditační a channelingovou praxi. Sdílíme zkušenosti, společně s STO channelujeme aktuálním dění, novinky v  léčení a channelerově praxi.

KDY: 12.12. 2020 15:00 – 19:00

KDE: Online vstup je zajištěn přes aplikaci Go To Meeting

 TÉMA: ROK 2021

I letos se věnujeme do hloubky přípravě na rok 2021. Máme nejlepší podmínky pro vědomé ukončení roku 2020 a s ním spojených procesů. Těmi podmínkami jsou napojení na srdce a Channeling v kruhu podpory ostatních channelerů. Uchopíme příležitost za pačesy a pořádně šlápneme na plyn. Konec utrpení začíná v naší mysli. Ukazuje se několik nových nástrojů, které mohou od základů změnit fungování celé společnosti. A právě zkoumání nových nástrojů je předmětem našeho setkání. Pár jsme jich pro Vás připravili společně se Strážcem. A další odhalíme během Vaší channelingové praxe:-)

STO definuje rok 2021 dvěma slovy PROPOJENÍ A CELISTVOST. 

PROPOJENÍ

je klíčem k řešení problémů a sporů. Pokud zvládneme na vnitřní úrovni propojit vše, co známe. Proplujeme rokem 2021 s hlubokým uvolněním. Pokud se zvládneme propojit i s lidmi mimo naši sociální bublinu. Dáme vzniknout funkčním a pevným systémům, které tu v minulosti ještě nebyly. Skrze propojení snadněji dosáhneme celistvosti

CESLISTVOST

je hlavní tématem roku 2021. Letos jsme prošli rokem stability a to zacloumalo našim životem. Je tedy logické, že příští rok budeme skládat puzzle. Puzzle našeho života, aby jeho obraz byl co nejvíce celistvý. Touha po celistvosti nás bude provázet napříč životními tématy a situacemi, které nás čekají.

Online setkání proběhne formou hodinových výukových bloků s přestávkami:-)

Těšíme se na nové inspirace 

S láskou v srdci Lucie

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.