Vysvětlení meditace SRDCE online!

Meditace srdce je nástroj určený pro každodenní praxi. Umožňuje nám postupně rozpoznávat automatické programy uložené v mysli. Umožňuje nám postupně uvolňovat neprojevené emoce. Zprostředkovává nám kontakt s duchovní podstatou, která je činitelem všeho, co se nám v životě děje.

Duchovní podstata je ten, ta, to co vidí našima očima a slyší našima ušima. Skrze kontakt s duchovní podstatou objevujeme skutečný potenciál. Naše aktivita se stává smysluplná sama od sebe. Stáváme se bdělou bytostí, která stále pozoruje okolní svět.

Duchovní podstata se projevuje skrze stav vědomí, který prožíváme. Pravidelnou  praxí nastavujeme rovnováhu na úrovni duchovní podstaty. A tak stabilizujeme stav vědomí. Přestáváme se chytat rušivých emocí, myšlenek a výlevů ega.

Snadno proplouváme okamžiky života a bez mrknutí oka rozvíjíme nejvyšší radost.

PROČ JE DOBRÉ POSLECHNOUT SI VYSVĚTLENÍ MEDITACE SRDCE?

Když začínáme meditovat, nejprve se zpracovávají jemné sféry našeho vědomí. Záleží na naší vlastní důvěře. Síla a hloubka meditace je přímo úměrná naší důvěře v metodu, kterou používáme. Když víme, jak meditace funguje. Známe význam každého slova. Naše důvěra roste a tím se otevírá možnost využít její plný potenciál.

S jakými energetickými centry meditace pracuje? Vysvětlíme si význam všech  částí meditace : ZKLIDNĚNÍ, VSTUP DO SRDCE, PROPOJENÍ, TAJNÉ UČENÍ A ZAVRŠENÍ

Technické parametry
Vysvětlení meditace SRDCE probíhá online od 18:00 přes aplikaci Go To Meeting. V den vysílání obdržíte emailem odkaz, přes který se na vysvětlení připojíte. Aplikace Go To Meeting vás provede jednoduchou instalací dle verze Vašeho počítače. 

PRO KOHO JE SETKÁNÍ VHODNÉ?

Pro každého, kdo chce meditaci zařadit do běžného života. Pro každého, kdo chce být v kontaktu s duchovní podstatou. Pro každého, kdo chce rozvíjet svou intuici. Pro každého, kdo chce uvolnit svou mysl. Pro každého, kdo se chce naučit vědomě relaxovat. Pro každého, kdo již meditaci praktikuje a má dotazy ohledně své praxe.

 

Zažijte meditaci na vlastní kůži.  Klikněte na obrázek 

 

 

Těším se na setkání

Lucie

 

 

 

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.