HARMONIZACE ČAKER

Čakry jsou energetická centra na našem těle. Na semináři se do hloubky věnujeme základním sedmi čakrám. Ty jsou rozmístěné podél páteře.  Každá čakra odpovídá přesným aspektům našeho pozemského života. Pokud jsou všechny aspekty v rovnováze, můžeme žít naplněný a šťastný život.

Proč je pro nás důležité s čakrami pracovat? Co tím můžeme získat? Jak to že si některé zdroje u popisu čaker protiřečí? Jak se v systému čaker nejlépe orientovat? Jsou mé čakry aktivované? Točí se správným směrem?

PROČ PŘIJÍT?

  • Naučíme se vnímat jednotlivé čakry. PROŽIJEME FUNGOVÁNÍ ČAKER na svém těle. Práce s čakrami je práce s jemnohmotným světem.
  • Harmonizací čaker ZÍSKÁVÁME MENTÁLNÍ STABILITU. Mentální stabilita má příznivý vliv na naše zdraví, partnerské vztahy, práci i volný čas.
  • Seminář vám přinese ODPOVĚDI NA všechny výše uvedené OTÁZKY. I na otázky se kterými sami přicházíte.
  • Dozvíte se DEFINICI ČAKER dle Strážce Třetího Oka. Jak jsou čakry propojené s jednotlivými orgány v těle. Jak pracovat s čakrami v denním životě.
  • Po semináři ZÍSKÁTE NAHRÁVKU Harmonizace Čakrového Systému . Můžete tedy harmonizaci opakovat kdykoliv z pohodlí svého domova. Kdykoliv ucítíte, že je to potřeba.

PROGRAM

12:30 – 13:00 – prezentace účastníků a přivítání

13:00 – 13:30 –  teorie – úvodní channeling se Strážcem Třetího Oka, definice čaker, propojení čaker s jednotlivými orgány, práce s čakrami v denním životě

13:30 – 14:00 – channeling se Strážcem Třetího Oka prostor pro dotazy účastníků k tématu čakry

14:10 – 15:00 – aktivace čaker:  srdceční, krční, čelní a temenní čakry

15:10 – 16:00 – aktivace čaker: kořenová, sakrální a solar plexus

16:10 – 17:00 – harmonizace celého čakrového systému

17:00 – 17:15 – ukončení a rozloučení účastníků

Seminář je zaměřen na praxi a na prožitek. Při harmonizaci probudíme všechny naše smysly – čich, hmat, chuť, zrak, sluch. Dotkneme se i našeho šestého smyslu.

KDY SE SETKÁME?

26.10.  2019 

KDE SE SETKÁME?

Studio SEBE

5. Května 720/20, Nový Jíčín

 

Těším se na setkání s Vámi všemi

S láskou v srdci Lucie

 

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.