Channelingová online beseda

S RADOSTÍ JSTE ZVÁNI NA ONLINE BESEDU DOPROVÁZENOU CHANNELINGEM SE                                                           STRÁŽCEM TŘETÍHO OKA                                                                                                                                                 

TÉMA: NOVÝ VĚK 

Pohled Strážce Třetího Oka na vývoj v dalších dnech, měsících i letech. Vhledy z kolektivního vědomí. Jaké jsou možnosti pro nás jednotlivce? Zaměříme  se na  vývoj programů v mysli. Které programy již nedostanou prostor. Které naopak mají  zelenou. Vnímavost k okolnímu prostoru z nadhledu přináší ochranu pro naši aktivitu. A díky channelingu vnímavost vůči okolí zvyšujeme. Učíme se chápat,  že věci se dějí i přes to, že s nimi nesouhlasíme. Učíme se nalézt uvolnění v  každé situaci. Vhledy Strážce nám v tom pomáhají.

Co nás na besedě čeká?

Úvod – aktuální  nastavení kolektivního vědomí lidí a planety Země.

Mysl –  jaké programy v mysli nám pomohou  vše nastávající zvládnout z pozice nadhledu?  Proč to bolí, když staré programy odcházejí?

Ztracené poklady – co to jsou ztracené poklady mysli a jak fungují? Proč je dobré se na ně vědomě zaměřovat? 

Praktická část – aktivace ztracených pokladů mysli.

Odpovědi na vaše otázky – které pokládáte pomocí živého chatu

Těšíme se na setkání s láskou v srdci Lucie

Datum a čas 27.4. 2021 19:30 – 21:00

 Technické parametry besedy

Beseda probíhá online od 19:30 přes aplikaci Go To Meeting. V den vysílání obdržíte emailem odkaz, přes který se na besedu připojíte. Aplikace Go To Meeting vás provede jednoduchou instalací dle verze Vašeho počítače. Dotazy můžete psát do živého chatu, který je součástí aplikace. K vysílání se můžete přidat do 19:40, později během besedy to není možné.  Záznam z besedy je dostupný  v Channelingovém online klubu

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.