Channelingová online beseda

S RADOSTÍ JSTE ZVÁNI NA ONLINE BESEDU DOPROVÁZENOU CHANNELINGEM SE                                                           STRÁŽCEM TŘETÍHO OKA                                                                                                                                                 

TÉMA: CO NÁS ČEKÁ DO KONCE ROKU 2020

Rok 2020 je silně transformační, to už není novinka pro nikoho z nás. V prosinci 2019 jsme se z channelingů se Strážcem Třetího Oka dozvěděli, že celý rok 2020 je o budování stability. Vše v našich životech prochází testama stability. A tak se od základů hýbe vším, co se zdálo být neměnné. Vše co je stabilní v našem životě zůstává. Vše co nebylo postaveno na pevných základech z našeho života odchází.

 

První test stability máme úspěšně za sebou. Jaro 2020 se na dlouhou dobu vryje do naší mysli. Budeme se z něho učit ještě několik dalších let.

 

Druhý test stability nás čeká na podzim. A proto jsme se rozhodli udělat online besedu i o prázdninách. Aneb štěstí přeje připraveným.

Co nás na besedě čeká?

– rozbor energií, které nám do konce roku určují směr

– jak se tyto energie projeví v běžném životě? Podíváme se na ekonomickou situaci, společenské dopady v celosvětovém měřítku.

– jak stabilizační testy zahýbají vztahy, obzvláště na úrovni partnerství?

– jak se na další dění připravit na úrovni mysli, zdraví a financí?

 

Během besedy můžete pokládat své dotazy pomocí živého chatu

Na závěr nás čeká společná meditace SRDCE

 

Setkání nám pomůže vnímat celé podzimní dění z nadhledu. Zprostředkuje nám informace, díky kterým jsme schopni vytvářet klid v mysli i přes to, že v okolním světě moc klidu nenalezneme.

 

Těšíme se na setkání s láskou v srdci Lucie

Datum a čas 4.8. 2020 19:00 – 20:30

 Technické parametry

Beseda probíhá online od 19:00 přes aplikaci Go To Meeting. V den vysílání obdržíte emailem odkaz, přes který se na besedu připojíte. Aplikace Go To Meeting vás provede jednoduchou instalací dle verze Vašeho počítače. Dotazy můžete psát do živého chatu, který je součástí aplikace. K vysílání se můžete přidat do 19:10, později již není možné se k vysílání přidat ani přes odkaz v emailu. Plná pozornost a přítomnost nám přináší skutečný užitek z informací, které získáváme. Sestřih z živého vysílání je později uveřejněn v Channelingovém online klubu

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.