Channelingová online beseda

S RADOSTÍ JSTE ZVÁNI NA ONLINE BESEDU DOPROVÁZENOU CHANNELINGEM SE                                                               STRÁŽCEM TŘETÍHO OKA                                                                                                                                                 

TÉMA: PROČ ZTRÁCÍME POCIT BEZPEČÍ? ANEB JAK BÝT V BEZPEČÍ V NEJISTÉ DOBĚ!

Události posledních měsíců nám ukazují, jak rychlá může být změna. Objevujeme svou zranitelnost a slabá místa. Společně s tím se může dostavovat pocit, že nemáme dostatek bezpečí.

Co nás na besedě čeká?

Proč pocit bezpečí ztrácíme? Jak jej získat zpět? Jak spolu souvisí pocit bezpečí a přítomný okamžik? Jak pracovat se svou myslí, aby se pocit bezpečí nevytrácel při každém záchvěvu nejistoty?

 

Ukážeme si praktická cvičení, která jsou první pomocí v okamžiku, kdy nás přepadávají pocity nebezpečí, paniky a úzkosti.

V napojení na STO odpovídáme na Vaše individuální dotazy. Společná meditace srdce….

Datum a čas 28.5. 2020 18:00 – 19:30

 Technické parametry

Beseda probíhá online od 18:00 přes aplikaci Go To Meeting. V den vysílání obdržíte emailem odkaz, přes který se na besedu připojíte. Aplikace Go To Meeting vás provede jednoduchou instalací dle verze Vašeho počítače. Dotazy můžete psát do živého chatu, který je součástí aplikace. K vysílání se můžete přidat do 18:10, později již není možné se k vysílání přidat ani přes odkaz v emailu. Plná pozornost a přítomnost nám přináší skutečný užitek z informací, které získáváme. 

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.