Channelingová online beseda

S RADOSTÍ JSTE ZVÁNI NA ONLINE BESEDU DOPROVÁZENOU CHANNELINGEM SE                                                           STRÁŽCEM TŘETÍHO OKA                                                                                                                                                 

TÉMA: ZÁKLADY CHANNELINGU

channeling je nástroj osobního rozvoje, který se přesně hodí do moderní doby. Abychom z channelingu mohli čerpat největší užitek, je dobré znát základní principy jeho fungování. Zaměříme se na základy výuky. Co potřebujeme k tomu,  abychom mohli s channelingem začít?

Co nás na besedě čeká?

Úvod – základní bezpečnostní prvky channelingu!

Channeling a tělo –  co se děje v těle během channelingu? Jaká energetická centra jsou aktivní, proč pracujeme se srdcem?

Základní pročištění – prvním krokem  k channelingu je  vědomý přístup k mysli, emocím, egu a tělu. Řekneme si jak  na to!

Channeling se Strážcem třetího oka – odpovědi na Vaše otázky.

Těšíme se na setkání s láskou v srdci Lucie

Datum a čas 29.6. 2021 19:30 – 21:00

 Technické parametry besedy

Beseda probíhá online od 19:30 přes aplikaci Go To Meeting. V den vysílání obdržíte emailem odkaz, přes který se na besedu připojíte. Aplikace Go To Meeting vás provede jednoduchou instalací dle verze Vašeho počítače. Dotazy můžete psát do živého chatu, který je součástí aplikace. K vysílání se můžete přidat do 19:40, později během besedy to není možné.  Záznam z besedy je dostupný  v Channelingovém online klubu

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.