CHANNELINGOVÁ BESEDA V PRAZE

TÉMA: ZÁKLADY MEDITACE 

V 21.století se v rámci denní rutiny neustále vypořádáváme se stresem. Stres plyne z nedostatku času. Nedostatek času je způsoben roztříštěnou pozorností. Máme mnoho možností a s nárůstem moderních technologií jsme neustále zváni k vnějším prožitkům. A tak se stává, že zapomínáme na své záměry. A tak se stává, že se necháváme ovlivňovat vnějšími prožitky na úkor toho, co doopravdy chceme. Proto je pro nás meditace důležitější než kdy dříve.

Meditace nám pomáhá koncentrovat mysl na to co je skutečně důležité a prospěšné. Přináší nám do života klid, radost a čas.

Je dobré najít si meditační praxi, kterou můžeme zařadit do běžného života. Je dobré si najít meditační praxi, která nám pomáhá objevit naši vnitřní motivaci. Je dobré si najít meditační praxi, která pracuje s naší myslí a dokáže ji kultivovat.

Škola Channelingu s takovou meditační praxí přichází. Chcete ji poznat a dozvědět se co umí? Co Vám do života může přinést? Přijměte naše setkání na channelingovou besedu v Praze.


Během první hodiny setkání se seznámíte s MEDITACÍ SRDCE

  • je jednoduchá

  • jemná a zároveň silná

  • odemyká postupně jednotlivé úrovně našeho vědomí

  • je bezpečná

Další půlhodinu věnujeme Vašim individuálním dotazům, na které odpovídáme v napojení na Strážce Třetího Oka.

Úvodní část MEDITACE SRDCE je již nějaký ten pátek na internetu. Nemůže zde být v celém jejím znění. Každý kdo ji praktikuje v jejím celém znění, potřebuje přesně rozumnět všemu, co meditace přináší. Jak funguje a jak pracuje s jednotlivými složkami našeho vědomí.

Datum a čas 27.2. 2020 18:00 – 19:30

Místo konání Centrum Šestý smysl – Široká 65/14, Praha 1

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.