Listopad je nejnáročnější měsíc roku 2021!

autor: | Lis 2, 2021

 V listopadu nás čekají obrovské energetické změny. Proto čelíme nejnáročnějšímu měsíci v roce 2021. Věřte, že to bude mazec. Společnost se opět otřese ve svých základech. Chcete vědět proč? Nahlédli jsme do jemnohmotného světa a  přinášíme vysvětlení. Podrobný přepis channelingu se Strážcem třetího oka.

 

Buvol vyráží do akce!

Listopadové dění si nejprve vysvětlíme díky čínskému roku Buvola. Čínský rok Buvola začal 12. února 2021 a končí 22. ledna 2022. V listopadu Buvol vstupuje do závěrečné čtvrtiny roku, proto se jeho síla zintenzivní. 

Buvol  je ze své podstaty spokojené zvíře. Jeho velké tělo spotřebuje hodně energie, proto pohybem a aktivitou spíše šetří. Než se Buvol pro něco rozhodne, 10x si to bedlivě rozmyslí. Na první pohled to vypadá, že Buvol hodně snese. On však během času nečinnosti bedlivě rozmýšlí své další konání. V tomto duchu se nese rok 2021.

Jak se působení Buvola projevuje v našich životech? 

Buvol bedlivě pozoroval letošní dění. S nadhledem snášel vnější tlak a sbíral informace o tom, co je třeba dělat. Pod vlivem Buvola není možné dělat více věcí najednou a jeho zemitost zpomaluje veškerou aktivitu.

Pokud máte letos pocit, že nestíháte, je to v pořádku. Jestli máte pocit, že věci nejdou, jako po drátkách, je to v pořádku.

Díky Buvolovi jste schopni se koncentrovat pouze na to, co je skutečně podstatné. To, co nestíháte, buď ve svém životě nepotřebujete, nebo ještě není vhodný čas, abyste tomu věnovali pozornost.

Buvol během roku bedlivě rozmýšlel, co je třeba dělat, a střádal energii na velké finále. Velké finále probíhá právě teď.

Pokud jste doteď měli pocit, že se věci nehýbou, byl za tím rozmýšlející se Buvol. Pokud jste doteď nenašli východisko ze spletité situace, byl za tím Buvol, který sbíral informace. Pokud jste doteď nemohli najít správné řešení problémů, byl to Buvol, který spřádal přesnou strategii.

Co se bude pod vlivem Buvola v listopadu dít?

To velké zvíře se v listopadu dá do běhu a tím uvolní velkou masu energie. Vše, co Buvolovi stojí v cestě, nemilosrdně smete nebo rozdupe. Ke konci listopadu zažijeme finální sprint. Důsledky jeho krátkého a intenzivního působení budeme zpracovávat do konce čínského roku Buvola, tedy do 22. ledna 2022.

V prvních momentech to vypadá, že Buvolův běh způsobuje pouze obrovský chaos. Na chvíli propadneme pocitu, že není možné, aby tohle dopadlo dobře.

Nenechte se zmást. Každý jeho krok je několikrát promyšlený a vede ke zcela přesnému řádu. Který má být ve  prospěch všech zúčastněných.

Jak jsme psali na začátku. Buvol je ze své podstaty spokojené zvíře a skrze svou sílu nás vede zpět ke spokojenosti. Akorát budeme nuceni odhodit zvyky a myšlenkové vzorce, které nám ve spokojenosti brání. 

V listopadu se budou dít věci hodně rychle. Jak byl celý rok pomalý a možná jste měli sklony k lenosti, v listopadu bude těžké odpočívat. Svým sprintem Vás bude Buvol nutit k fyzické aktivitě. Na vnitřní úrovni pocítíte silný neklid, na který nebude pomáhat ani meditace či další relaxační techniky.

Neznamená to, že by meditace postrádala význam. Nebo že by Vámi osvědčené relaxační techniky ztratili svou účinnost.

Meditace a další relaxační techniky Vám přinesou krátké okamžiky vnitřního klidu a fyzického spočinutí. To jsou okamžiky potřebné k tomu, abyste byli schopni s Buvolem držet krok. 

Na začátek listopadu jsme naplánovali Živé vysílání, aby Strážce přinesl nadhled, jasnost a klid do začínajícího chaosu.

2. 11. od 19:00 Živé vysílání se Strážcem Třetího Oka. Otázky a odpovědi.

Buvol si pro velké finále vybral listopad záměrně. Protože zde má silného pomocníka ze Západu. V rámci znamení zvěrokruhu je větší část listopadu pod taktovkou Štíra. 

Štír odkryje zbytek listopadového obrazu. Čtěte směle dál… 

Štír čistí do hloubky!

Pro Štíra je hlavní prioritou bezpečí. Štír moc dobře ví, že pokud má být v bezpečí, je třeba vyčistit prostor od rušivých emocí, lpění, žárlivosti a dalších neduhů, kterými lidská mysl trpí. 

Proto je pro mnohé lidi setkání se Štírem nepříjemné. Štír ve vás rozvíří nejhlouběji uložené emoce, tím Vám dává příležitost si je uvědomit a začít s nimi vědomě pracovat. 

Pocity, které v listopadu prožijeme, mohou být nebývale silné až k nevydržení. Není třeba se bát. Ve spolupráci s Buvolem se očista emocí děje velmi rychle. Na konci listopadu možná budete mít pocit, že za jeden měsíc jste vyčistili tolik neduhů jako za celý jeden život.

Štír je při očistě důsledný. Zajímají ho pouze skutečné příčiny a kořeny Vašich návyků. Vše co Štírovi dovolíte vyčistit, už se k Vám nevrátí. Protože si dáte sakra pozor, abyste v životě už nemuseli prožívat tolik silných a nepříjemných zkušeností. 

Působení Štíra nemusí být vždy jen nepříjemné. Míra nepříjemných pocitů je přímo úměrná naší neochotě nepříjemné pocity prožívat.

Nechtějte je rozmeditovat, nechtějte od nich odvracet svou pozornost. Pokud s nimi dokážete spočinout bez úsilí, proces očisty ještě urychlíte a ušetříte tuny energie, kterou byste zbytečně investovali do útěku před nepohodlím. 

Díky Štírovi je silně aktivní naše ego, které si nechce připustit, že v sobě máte i negativní stránky a vlastnosti. O egu se ještě více rozepíšeme níže.

Jak se energie Štíra projeví v běžném životě?

Štír se zaměří na hodně staré struktury v nastavení mysli. Čím starší strukturu Štír objeví, tím intenzivnější očistu prožijeme.

Staré struktury hlavně vznikají v rodové linii. Toto může vést k častějším konfliktům v rodině, obzvláště mezi generacemi. Pod vlivem Štíra mohou být Vaše reakce neadekvátní vůči rodině a nejbližším přátelům. Štír Vaše vztahy pěkně prověří. 

16. 11. 2021 od 19.00 jsme  naplánovali Channelingovou online besedu na téma: PŘEDKOVÉ RODU. Využijte možnost opustit rodové vzorce v doprovodu Strážce.

Štír posvítí na části podvědomí, které byly doposud skryté. To se může projevit živými sny. Na fyzické rovině budeme mít tendence řešit dlouhodobé zdravotní neduhy, které jsou takzvaně dědičné. Dostaneme příležitost vidět a realizovat nová řešení v oblasti zdraví.

Poslední, čím Štír ovlivní celou společnost, je silná touha po moci a inklinace k manipulaci. Zvýší se tlak ohledně omezení a nových nařízení. Můžeme čelit nátlaku nadřízených v práci. Můžeme čelit manipulacím od prarodičů, rodičů či partnerů.

Na manipulaci narazíme všude tam, kde někoho vnímáme jako autoritu. Manipulace zmizí během posledního listopadového týdne. A zde se ukáže, kdo má skutečně čisté úmysly. 

Jak to všechno zvládnout s nadhledem? Tady je pár tipů….

Jak uvolnit ego?

Ego bude mít v listopadu hodně práce. A bude vystrkovat růžky i během témat, o kterých jste si mysleli, že už je máte vyřešená. 

Hlavní úlohou ega je nastavení hranic. To nám v některých případech pomáhá. Např. pokud tvoříme smysluplný projekt, od kterého nás okolí odrazuje. Právě ego nám pomáhá v realizaci projektu pokračovat. A to je moment, kdy se nám jeho služba hodí. 

Na druhé straně ego omezuje naši aktivitu a potenciál, který nemůžeme díky egu projevit. Například, když nám někdo vyjádří konstruktivní kritiku a my se pod vlivem ega urazíme. To brzdí, někdy dokonce i zastavuje, náš vývoj.

Ego je v listopadu hodně aktivní protože:

 • prožíváme hodně emocí najednou a ego může být nástrojem ochrany
 • se potřebujeme bránit nesmyslným manipulacím z okolí
 • protože je těžké přijmout negativní vlastnosti, které u sebe  objevujeme
 • protože je těžké přijmout negativní vlastnosti, které se objevují u ostatních.

Co dělat, aby si ego mohlo dát na chvíli pohov?

 • Dovolte si cítit se zranění. Pokud se otevřeme myšlence, že jsme zranitelní a  máme ochotu zranění prožít se vším, co to obnáší, nemusí nás naše ego chránit a dělat siláka/silačku.
 • Dejte si prostor na chyby. Ego je často aktivní, aby zabránilo chybám. Pokud se otevřete vlastním chybám, opět vědomě snížíte poptávku po jeho službách. 
 • Pravidelná meditace Srdce, která ego postupně zpracovává.

Když se ego projeví, může zranit Vaše blízké. Poté, kdy si působení ega uvědomíme, je nejúčinnějším lékem omluva. Nestyďte se za to, že se v listopadu omlouváte častěji. 

9. 11. od 20:00 jsme naplánovali živé vysílání na téma EGO pro portál Příznaky Transformace.

Jak vyzrát na emoce?

Emoce jsou  hybnou silou vesmíru. Pokud propojíte svůj záměr s emocí, míříte přímo na cíl. Emocí tento měsíc prožijete hodně. Nepůjde od nich utéct ani pomocí osvědčených metod. Základem vědomého přístupu k emocím je fakt, že každá emoce má stejný průběhový rámec. To je – začátek – růst – vrchol – útlum – konec.

Dovolme si prožít všechny fáze emocí. Obsáhneme tak kompletní učení, které nám přinášejí. 

Emocí je v listopadu hodně, protože:

 • potřebujeme opustit emoce, které nám již neslouží
 • emoce jsou silným prožitkem a nástrojem pro rychlou transformaci, kterou celá společnosti potřebuje
 • nám nedovolují udělat  krok zpět, což by v této době mohlo mít fatální následky
 • skrze ně vnímáme své skutečné záměry a vnitřní potenciál, který je nyní třeba naplno uplatňovat.

Jak podpořit tělo?

Pro tělo je v listopadu důležitý pohyb. Pomůže rozhýbat staré strukury naší mysli. Enormní touhu po pohybu způsobuje běžící Buvol. Díky tomu máme možnost získat větší fyzickou kondici.

Z hlediska zdraví těla objevíme nová řešení dlouhodobých zdravotních problémů. Pozor, s každým novým řešením je třeba se do hloubky seznámit, k čemuž nás povede energie Štíra.

Pod vlivem rozjitřených emocí bude tělo více citlivé na chlad. Teplo Vám pomůže, pokud budete procházet silným emočním procesem. Teplo navozuje pocit bezpečí, zaměřovat pozornost na zdroj tepla může být příjemné a uklidňující, jedná-li se např. o oheň nebo svíčku.  Uvolnit nahromaděné emoce ze svalů můžete také vlivem tepla například v sauně (pokud je to možné).

Aby se emoce neukládaly v těle, pomůže Vám pití čisté teplé vody. Navíc teplá voda podpoří i ledviny, které díky emocím dostanou zabrat (konkrétní návod jak podpořit ledviny, naleznete v Channelingovém online klubu).

19. 11. nás čeká úplněk a zatmění měsíce. Je to významný a silný den, který může otevřít nové obzory.

Právě 19. 11. začíná Víkendová výuka channelingu ve Žďáru nad Sázavou. Registrujte se a pojďte s námi prozkoumat neomezené možnosti mysli.

Budiž nás listopad vede ke klidu v mysli a ke svobodě v srdci.

 

 

 

Přihlaste se k odběru novinek z jemnohmotného světa.
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

-