POSELSTVÍ PRO ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU 2021!!!

autor: | Led 16, 2021

Zdravíme přátelé,

v lednu přinášíme poselství pro jednotlivá znamení zvěrokruhu.  Dle Channelingu se Strážcem Třetího Oka víme, že letopočet a znamení zvěrokruhu na nás mají z hlediska kolektivního vědomí největší vliv.

JAK S POSELSTVÍM PRACOVAT?

Jednotlivá poselství nám pomáhají chápat hlavní tendence mysli, se kterými se na úrovni jednotlivce potýkáme. Při čtení poselství se vracíme zpět k našemu vědomí a probouzíme sílu srdce.

Čtěme poselství určená našemu znamení, když nám mysl nedá spát. Čtěme poselství určená našemu znamení, když emoce ovládnou naše chování. Čtěme poselství určená našemu znamení, když si nevíme rady.

Čtěme poselství určená ostatním znamením, pokud nerozumíme chování lidí kolem nás. Pomohou nám získat nadhled. Porozumíme tomu, s čím se naše okolí v rámci svého znamení vyrovnává.

Vědomí, srdce, duše, duchovní podstata (ať už tomu říkáme jakkoliv) vždy zná další krok. Nikdy nás nenechá ve štychu. Jen někdy neslyšíme hlas vědomí, přes sílu emocí, myšlenek nebo chtíče ega.

Kéž je nám poselství od Strážce Třetího Oka pomocnou rukou na cestě z duality!!!

DEFINICE ROKU 2021

Než se dostaneme k samotným poselstvím, potřebujeme znát jejich kontext. Proto přinášíme přepis channelingu s STO na téma rok 2021.

Celé znění channelingu se Strážcem Třetího Oka pro rok 2021 najdete v Channelingovém online klubu, kam se  nyní můžete registrovat 

Kdybychom měli rok 2021 definovat jedním slovem, bude to CELISTVOST. 

Téma celistvost nás letos provází ve všech oblastech života. Vše co budeme v roce 2021 řešit, nás má dovést k celistvosti. Máme za úkol skládat dohromady vše, co v našem životě zbylo po divokém roce 2020.

Vytváření zcela nových systému se odvine na mnoha úrovních – v osobním i společenském životě. Celistvost by měla být výsledkem jakéhokoliv řešení. To znamená, že budeme inklinovat k poznání všech částí našeho bytí. Všechny složky větších celků o sobě dají vědět.

Pokud nás v roce 2021 čekají malá či velká rozhodnutí, může se na první pohled zdát, že rozhodování je velmi těžké. To je v pořádku.

Ke každému rozhodnutí v roce 2021 je třeba hlubší znalost situace, či studium nových oborů a to vyžaduje čas!

Pokud na Vás bude vyvíjen tlak, abyste udělali rychlé rozhodnutí. Buďte obzvláště pozorní! Přítomnost tlaku signalizuje, že daná situace potřebuje speciální péči. Když cítíte, že se ještě rozhodovat nechcete. Nebo nemáte dostatek informací, abyste s rozhodnutím byli spokojení. Seberte odvahu a na rozhodnutí si ponechte více času. Tlak je signál, že ještě nenastal ten správný čas!

Často čelíme touze konečně vše definitivně rozlousknout. Pokud té touze podlehneme, sami se staneme tvůrci tlaku.  Příčina všech tlaků a potřeby rychlých řešení tkví v tom, že již dlouho žijeme v nejistotě a prožili jsme hodně zásadních změn najednou. Vytrvejme, spočiňme v klidu srdce. Obraz nových systémů je v procesu tvorby, potřebuje od nás čas, aby nové systémy mohli být celistvé.

Je třeba, vytrvat a pracovat s vnitřním tlakem skrze uvolnění.

Například pomocí:  meditace, cvičení a vědomého pozorování mysli. Uvolnění tlaku nám umožňuje být v klidu.

Díky klidu začnete vnímat své vědomí. Naše vědomí už nyní ví kam směřovat.

Na přelomu roku 20/21 můžeme cítit uvolnění a rozjasnění. Je to pro nás období odpočinku a nabrání sil pro další práci s myslí, emocemi a egem. Nenechme se zlákat myšlenkami na rychlá řešení. Tendence po celistvosti nás povedou k hlubšímu zkoumání.

Pokračování poselství od Strážce naleznete v Channelingovém online klubu. Registrace do klubu probíhá zde.

POSELSTVÍ PRO ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU 2021

KOZOROH

Lidé narozeni ve znamení kozoroha si pevně stojí za svým rozhodnutím. Když je potřeba své postoje prosadit, působí naprosto sebevědomě. Což jemnější povahy mohou hodnotit jako aroganci. Aby mohl vzniknout funkční celek, je třeba brát v potaz i návrhy ostatních. Pro uvolnění dalších možností při řešení problémů čtěte tyto řádky.

VODNÁŘ

Vnitřní svět vodnářů je velmi pestrý. Mnohem pestřejší než se jeví na venek. Vodnáři se celoživotně perou s vnitřní rozervaností. Tíhnou k nejvyšším morálním hodnotám a to přináší příjemné emoce. Snadno se dostane do stavů blaženosti. Na druhé straně, vodnář trpí, když se jeho vnitřní ideje ve vnějším světě nenaplňují. A tak se pouhým lusknutím prstů z blaženosti stává hluboké utrpení. Pro nalezení rovnováhy mezi vnitřní blažeností a vnějším zmarem čtěte tyto řádky.

RYBA

Ryby mají silně vyvinutou intuici. To jak vnímají okolní svět, je pro ně tolik samozřejmé, že nemají motivaci své poznatky sdílet s ostatními. Rok 2021 je zcela zásadní pro sdílení vašich postřehů s ostatními. Pro nalezení jednoduchosti ve sdílení čtěte tyto řádky.

BERAN

Znamení, které jde do všeho po hlavě. Berani mají rádi přímá a efektivní řešení. Pro svou přímočarost někdy ztrácí objektivitu a soucit s ostatními. Aby Vaše řešení mohla být funkční, je třeba více naslouchat okolí. Pro uvolnění mysli čtěte tyto řádky.

BÝK

Býk je vytrvalý člověk, jeho okolí má mnohdy pocit, že býk zvládne všechno sám. V některých ohledech je býk tolik pevný v kramflecích, že by se na něm dalo štípat dříví. Co však býka nejvíce děsí je rychlá změna. Pro svou rozvážnost a pevnost je pro býka rychle měnící se svět utrpením. Milí býci, stabilitu a pevnost, které se vám již delší dobu nedostává naleznete ve svém okolí. Nebojte se svému okolí sdělit, že už i na vás je toho hodně a potřebujete pomoci. Pro nalezení odvahy říci si o pomoc čtete tyto řádky.

BLÍŽENEC

Blíženec je ze své podstaty velmi nadšený člověk, obzvláště pokud může tvořit cokoliv nového. Nevýhodou je, že pro své nadšení se nechce zdržovat přílišnými detaily. A tak se hrne rovnou do akce. Pozor, pokud jste narozen/a ve znamení blížence, je třeba pracovat s počátečním nadšením vědomě. Jinak Vám mohou unikat skutečnosti, které jsou velmi podstatné a v pozdějším čase by mohli přinést zbytečné komplikace. Pro tvoření nových projektů s lehkostí a vědomým celistvosti čtěte tyto řádky.

RAK

Pro raka je důležité sdílet prostor s lidmi, kterým může věřit. Rodina je na prvním místě. Raci se rádi omezují na sociální vazby, které jsou prověřené. Letos je pro raka výzvou více se otevřít. Nové vazby budou vznikat i bez předešlého prověření. Pro větší pocit bezpečí v tomto procesu čtěte následující řádky.

LEV

Jakmile jednou zradíte lva, končíte! Lev je králem zvířecí říše a jeho důvěru je těžké získat zpět, někdy až nemožné. A to je lví výzva pro rok 2021. Odpustit blízkým lidem, kteří nás v minulosti zradili. Protože právě tito blízcí lidé, nám mohou letos hodně pomoci. Pro uvolnění mysli při procesu odpuštění čtěte tyto řádky. (PS zde je návod na Rituál Odpuštění dle STO)

PANNA

Schopnost pany dotáhnout věci do dokonalosti je ohromující. Díky této schopnosti se panna často uchyluje ke kritice. Jak pracovat s kritikou ve vnějším světě, aby padla na úrodnou půdu a nezraňovala? Přečtěte si následující řádky.

VÁHA

Aby Váha nastolila spokojenost na všech stranách, tak se často uchyluje ke kompromisu. Také je ochotná kvůli kompromisu dočasně nést břemeno celé situace na svých bedrech. V roce 2021 není pro dlouhodobý kompromis prostor. Milé váhy letos budete hodně namáhat své mozkové závity. Pro uvolnění mysli čtěte následující řádky.

ŠTÍR

Štír má jasně danou představu o tom, co je bezpečné a co ne. Neustále prověřuje bezpečnost vztahů, věcí a systémů, které ho obklopují. Díky tomu má štír klapky na očích a málokdy se otevře něčemu, co předem neprověřil. Abyste mohli být v roce 2021 uvolnění čtěte následující řádky.

STŘELEC

Střelec je jedno z mála znamení, kterým ještě nedošel dech. Stíhat jejich tempo, je pro ostatní znamení téměř nemožné. Vitalita střelců přináší nadhled do kolektivního vědomí.  Právě oni jsou schopni odlehčit situace pomocí svérázného humoru. Přinášet humor do těžké doby není lehká úloha. Pro dostatečnou citlivost ke svému okolí čtěte následující řádky.

Přímý channeling se Strážcem Třetího Oka s Vámi sdílíme pomocí Channelingového Online    klubu.

 

Cílem channelingového online klubu je zprostředkování informací a praktických doporučení, která nám pomáhají vytvářet klid v mysli, rozumět emocím a mít zdravé tělo. Zaměřujeme se především na práci s myslí. Díky channelingu se Strážcem Třetího oka zjišťujeme, jak fungují naučené vzorce mysli.

 

Klub nabízí přes 120 videí Další videa postupně přibývají. Videa jsou rozdělena do tematických okruhů a reflektují aktuální dění. Ke všem videím máte jako člen neomezený přístup. Těšíme se na Vás k klubu 

Tým Školy Channelingu:-)

 

Přihlaste se k odběru novinek z jemnohmotného světa.
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

-