CO SE BUDE DÍT NA PODZIM? 3 TIPY JAK TO ZVLÁDNOUT S NADHLEDEM

autor: | Čvc 30, 2020

Krásný den přátelé,

děkuji, že nám věnujete pár okamžiků svého života. Pojďme se chvíli nevážně bavit o vážných věcech.:-)V polovině roku se zamýšlíme nad tím, zda se energetický rozbor od Strážce Třetího Oka naplňuje?

Nejprve se podíváme  na rok 2020 z pohledu Strážce Třetího Oka. Rok 2020 je rokem stability. (To se na první pohled může zdát jako solidní oxymorón, vzhledem k tomu čím jsme doposud prošli.) Vše co se v roce 2020 děje, nám má přinést stabilitu v dalších letech. A ta přichází skrze veliké celospolečenské zkoušky. Díky velikým zkouškám se můžeme podívat pravdě do očí. Vše co jsme vybudovali na pevných základech v našich životech zůstává. Vše, pro co v našich životech není místo se bortí a postupně mizí.  

Někdy je to sakra těžké. Je zcela logické, že se nechceme dobrovolně vzdát čehokoliv, co máme rádi. Rok 2020 nám ukazuje, že již není prostor na zneužívání nadbytku. A vše co je ze své podstaty prohnilé musí spatřit světlo světa. 

 

V ČEM SE STRÁŽCE PŘI CHANNELINGU TREFIL?

– první velký test naší stability přijde na jaře přelom února a března (viz COVID19)

– nebude příznivá doba pro cestování 

– zátěžovým testem stability projdou důležité pilíře naší společnosti (složky záchranné služby, politický systém, školství, zdravotnictví a mnohé další) 

Druhý zátěžový test stability začne zhruba v polovině září. Přiostří se všeobecně ve vztazích. Na povrch vyplují   emoce, které nemohou být dále přehlíženy. Zároveň nám druhý test stability ukáže směr, kterým se společně máme vydat. Během podzimu si uděláme jasno. Ke konci roku si budeme jisti v dalších krocích a to na úrovni jedince i na úrovni společnosti.

Ve vnějším světě bude náročné se vyznat. Rozpoznat  co je skutečné a co je nafouknutá bublina, si vyžádá velkou dávku vytrvalosti a nadhledu. Na povrch se dostanou dlouho utajované kauzy na poli politiky a ekonomických machinací. Budeme vystaveni enormnímu emočnímu tlaku na vnitřní i vnější úrovni. Díky tomu budeme čelit neustálému vnitřnímu rozporu a nerozhodnosti. Pozor na ukvapená rozhodnutí. Podzim po nás chce, abychom vše prožili. Na velká rozhodnutí nastane čas až na přelomu roku.

Na druhé straně dostaneme i dávku energetické podpory. Pod vlivem energií podzimu mnozí jedinci dostanou odvahu promlouvat o všem, co bylo doposud tabu.

  

Pokud jste se při čtení našich řádků jakkoliv vyděsili nebo se cítíte napjatí ze srdce se omlouváme. Cílem našich slov je upozornit na výjimečné události. Abychom se vyhnuli momentu překvapení.

PROČ?

Nejnáročnější situace, kterou naše mysl zpracovává je moment překvapení. Když se stane událost, se kterou vůbec nepočítáme, jsme vystaveni největší možné míře stresu. Takový stres se z dlouhodobého hlediska podepisuje na našem zdraví. V momentu překvapení jednáme zkratkovitě. Hledáme nejrychlejší řešení, které nás zavede do bezpečí. Zbrkle se můžeme uchýlit k ideálnímu řešení, které definitivně ukončí naše trápení. Jakékoliv unáhlené řešení, by nám z dlouhodobého hlediska mohlo spíše uškodit.

Jelikož neděláme svou práci na půl. Podívejme se na to, jaké nastavení mysli nám pomůže podzimem projít.Nejprve si pojďme říci, že se na podzim nejspíše nevyhneme jisté míře utrpení. Každého z nás někde bude tlačit pata. Jakékoliv pokusy o únik nebo potlačení našeho utrpení jsou zcela marné. Všechny okolnosti nás povedou k jedinému možnému řešení.

 

PROŽITEK

Umět naše malé/velké trápení poctivě prožít. Přestat utíkat, přestat si cokoliv nalhávat. Prožít vše takové jaké to je. Přiznat si vlastní zranitelnost a smrtelnost. Během podzimu získáme hluboké poznání o sobě samých. Tím dáme vzniknout novým hodnotám. Skrze prožitek uvidíme další směr a smysl.

CO DĚLAT KDYŽ VŠEHO BUDE AŽ MOC?

Na období podzimu se můžeme připravit již teď. Abychom měli k dispozici nástroje, které nám poskytnou alespoň lehkou úlevu a nadhled.

 

1. pravidelná meditace – za Školu Channelingu můžeme doporučit  meditaci SRDCE, začněme již dnes. Čím více meditačních zkušeností během  srpna získáme. Tím klidněji se naše mysl bude na podzim projevovat.

2. vytvořme si seznam všeho co nám dělá dobře, při čem cítíme pocit bezpečí a jistoty. Mohou to být drobnosti např.: teplá koupel, oblíbené jídlo, masáž od partnera, procházka v přírodě, pokec s kamarádkou/kamarádem. Seznam si dejme na viditelné místo. Dnes se to může  zdát příliš banální takový seznam psát. Ovšem za měsíc a půl se tak rapidně  změní energetické podmínky, že si na to co nám dělá dobře, mnohdy ani nevzpomeneme.

3. udržujme větší kontakt s blízkou rodinou nebo přáteli, se kterými již nyní máme vybudovány vztah na pevných základech. Právě energie rodiny a přátel nás udrží nad vodou. S našimi nejbližšími  si můžeme  poskytnou navzájem největší energetickou podporu.

Tyhle tři základní věci jsou hlavním pilířem našeho vědomí a stavu mysli.

Jestli Vás téma podzimu zajímá více do hloubky. Jestli si chcete vše ohledně podzimního dění ujasnit a zeptat se přímo Strážce Třetího Oka. V úterý  4.8. pořádáme Channelingovou online besedu na téma:CO NÁS ČEKÁ DO KONCE ROKU 2020.Registrace na besedu probíhá zde

Dopodrobna mrkneme na 

– rozbor energií, které nám do konce roku určují směr
– jak se tyto energie projeví v běžném životě? Podíváme se na ekonomickou situaci a společenské dopady v celosvětovém měřítku.
– jak stabilizační testy zahýbají vztahy, obzvláště na úrovni partnerství?
– jak se na další dění připravit na úrovni mysli, zdraví a financí?

 

Během besedy můžete pokládat své dotazy pomocí živého chatu
Na závěr nás čeká společná meditace SRDCE

Setkání nám pomůže vnímat celé podzimní dění z nadhledu. Zprostředkuje nám informace, díky kterým jsme schopni vytvářet klid v mysli i přes to, že v okolním světě moc klidu nenalezneme. Pokud jste naši slohovou práci dočetli až sem, děkujeme… Budiž jsou Vám tato slova k užitku.

Štěstí přeje připraveným, pokud Vám to dává smysl, sdílejte článek se svými přáteli. Kéž mají také možnost dostat k informacím, které jim mohou pomoci vybudovat klidnou mysl.

Přihlaste se k odběru novinek z jemnohmotného světa.
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

-