CO BUDE DÁL? PŘEPIS CHANNELINGU STO

autor: | Kvě 1, 2020

Procházíme obdobím, kdy na nás venku čeká nový začátek a nový svět. Vládní opatření se postupně uvolňují a my zatím nevíme, co to přinese. Jestli to je pozitivní nebo negativní. Mnozí z nás se vypořádávají s velikými změnami.

Kolektivní vědomí prošlo hlubokou proměnou, kterou si začneme uvědomovat až ve chvíli, kdy se pokusíme o návrat do ,,normálu”. Co je ,,normál“? Co to znamená vrátit se do ,,normálu“? Neočekávejme, že to bude ,,normál”, na který jsme byli zvyklí před koronavirovou krizí. Možná si ještě nepřipouštíme, že změna kterou procházíme, je trvalá. Už ji nejde zvrátit.

 

Přijměte přepis channelingu se Strážcem Třetího Oka, kéž máme možnost se připravit na to, co se může dít.

Nové zítřky právě začínají. Pojďme se podívat na to, co to pro nás může znamenat. Nejprve Vám chci ukázat, jakou cestou je dobré se vydat na vnitřní úrovni, abychom byli připraveni na dění ve vnější úrovni.

1.Rozhodnutí!

Veškerá rozhodnutí dělejme z pozice otevřenosti a propojení. Co to znamená? Kéž je výsledkem našich rozhodnutí otevřenost a propojení s ostatními, s planetou Zemí a vnějšími podmínkami. Všechny činnosti a aktivity, které vedou k propojení a otevřenosti, mají zelenou. 

V opačném případě narazíme na nepřekonatelné překážky. Ty nám brání dostat se zpět do starých kolejí. Pokud činíme rozhodnutí, jejichž výsledkem je uzavřenost a průraznost. Ocitáme se ve stavu vědomí, kdy dosahujeme svých záměrů na úkor ostatních.  

Ve vnějším světě se můžeme setkat s lidmi, kteří se za každou cenu chtějí dostat zpátky do starých kolejí. Je dobré vědět, že jim to nepůjde a v mnohém narazí.

Setkáním s takovými lidmi se jistojistě nevyhneme. Co takoví lidé potřebují? Hlavně soucit! Dále solidaritu, nadhled a svěží moudrost. Potřebují nasměrovat skrze otevřenost a propojení. Pomocí soucitu ostatním ukazujeme, že cesta oddělenosti končí. Pokud máme dostatek mentálního nadbytku, poskytněme svému okolí podporu a inspiraci, aby byl průběh jejich změn co nejméně bolestivý.

2. Naslouchejme!

Naslouchejme svému srdci. Naslouchejme inspiracím a myšlenkám, které se v srdci objevují. Naslouchejme svému okolí. Skrze naslouchání se naučíme být mnohem více otevření a může se objevit více nadhledu.

3. Ochraňujme sami sebe!

Je důležité vyhnout se vlastní naivitě. Není v našich silách zachránit všechny a rozdávat neomezenou podporu. Chraňme své záměry tím, že si zcela přirozeně nastavíme hranice. To je hlavní učení pro všechny, kteří už kráčí po cestě otevřenosti a propojení. Abychom věděli, že i otevřenost má své hranice. Záleží na tom s kým chceme být v propojení.

Pokračování channelingu s STO naleznete v novém videu v Channelingovém Online Klubu

STO odpovídá:

Co se děje ve vnějším světě? Co dělat, abychom brali vnější svět s nadhledem? Jak dlouho nám potrvá než se se změnami vyrovnáme? Proč o sobě pochybujeme? Co nám pochybnosti ukazují? Jak předcházet zbytečným konfliktům? Proč se nyní projevuje hlavně ego? A mnohé další.

V channelingovém online klubu na nás čeká přes 100 videí s přímými channelingy se Strážcem Třetího Oka.

Těšíme se na společnou cestu rozvoje v klubu. Do dalších dní přejeme klidnou mysl, zdravé tělo a lásku v srdci.

Registrace zde

Přihlaste se k odběru novinek z jemnohmotného světa.
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

-