POSELSTVÍ PRO ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU NA ROK 2019

autor: | Led 31, 2019

V rámci rozšiřování channelingových dovedností jsem se naučila automatické písmo. Píši vzkazy z jemnohmotného světa, které nás podporují na cestě životem tady na Zemi. Skrze Strážce Třetího Oka vzniklo 12 vzkazů pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Každý jednotlivý vzkaz má zá úkol přinést rovnováhu všem znamením zvěrokruhu v roce 2019. Nalezněte vzkaz pro své znamení, čtěte dál……

Jak se vzkazem pracovat?

  1. ideální je číst si vzkaz každé ráno. Nastavíte tím svou mysl na přítomný okamžik a vyvarujete se nechtěným událostem během dne. Po přečtení se automaticky naše mysl zaměřuje na to, co je pro nás skutečně důležité.
  2. vzkaz čtěte v moment, kdy řešíte situaci, která se Vám zdá být těžká. Po přečtení se uvolní potřebné myšlenky, které Vám ukáží správné řešení.
  3. vzkaz čtěte v moment, kdy se nemůžete rozhodnout. Po přečtení se nejasné vody Vaší mysli pročistí, tak abyste udělali rozhodnutí plynoucí ze srdce.
  4. vzkaz čtěte v moment, kdy se Vám daří. Po přečtení upevníte svou mysl v nejvyšší radosti a zvědomíte si příčiny, které k úspěchu vedly.

Vzkazy vznikají automatickým písmem.
Při psaní sleduji, každou kapku inkoustu, kterak se otiskává na papír. Při psaní existuje pouze informace, která ožívá a stává se realitou. Při psaní se otevírá ráj klidu a plného vědomí. To vše je součástí každého písma, které předávám.

Chcete mít kartičku doma? Napíši ji pro Vás!

Vzkaz můžete darovat další osobě.

POSELSTVÍ PRO KOZOROHA

Pro zemské Kozorohy je v roce 2019 náročné ustát zvýšenou aktivitu, která nás doprovází celým rokem. Přílišný pohyb na všech životních frontách může u kozoroha vyvolávat nervozitu. Ve vyhrocených případech až agresi. Pro uvolnění v každé situaci čtěte tato slova (viz foto)

OBJEDNAT KARTIČKU

POSELSTVÍ PRO VODNÁŘE

Vodnářům nový rok umožňuje nahlížet na všechna témata z velmi širokého úhlu pohledu. Přílišná šíře může způsobit pasivitu. K tomu, abyste uměli využít širokého úhlu pohledu ve svůj prospěch, čtěte tato slova. (viz foto)

OBJEDNAT KARTIČKU

POSELSTVÍ PRO RYBY

Plavat jako ryba ve vodě! Tak se cítí v roce 2019 lidé narozeni ve znamení ryb. Tento rok svou vibrací rybám naprosto vyhovuje. Pro maximální rozvoj svého potenciálu v roce 2019 čtěte tato slova (viz foto)

OBJEDNAT KARTIČKU

POSELSTVÍ PRO BERANA

Beran jde do všeho po hlavě. A proto dost často tlačí na pilu. Pro berana je rok 2019 zdánlivě pomalý. Může získat pocit, že se tzv. nic neděje. Proto se mohou objevovat náznaky nervozity, která nemá v reálném životě objektivní příčinu. Pro uvolnění v každé situaci čtěte tato slova (viz foto)

OBJEDNAT KARTIČKU

POSELSTVÍ PRO BÝKA

Zemským býkům delší dobu trvá, než dospějí ke změně. Proto se mohou cítit zpočátku roku 2019 zaskočení. Když býk změnu přijme vše se děje rychle, až třísky létají. Pro rovnováhu mezi odpočinkem a aktivitou čtěte tato slova(viz foto).

OBJEDNAT KARTIČKU

POSELSTVÍ PRO BLÍŽENCE

Vzletní blíženci srší kreativními nápady. Jsou hrrr…. své nápady ihned realizovat. Přemíra přicházející inspirace způsobuje nechuť dotahovat věci do konce. Abyste zůstávali nohama na zemi, čtěte tato slova (viz foto)

OBJEDNAT KARTIČKU

POSELSTVÍ PRO RAKA

Vodním rakům se letos nechce jít s proudem a to se týká všech oblastí života. Obzvláště u račích dětí můžete vnímat zvýšenou tendenci k bojkotu. Milí raci, okolí může být z vaší revolty hodně znepokojeno. Aby probíhající rebélie byla ve prospěch všech zúčastněných, čtete tyto řádky (viz. foto)

OBJEDNAT KARTIČKU

POSELSTVÍ PRO LVA

Zatímco si lev čechrá svou hustou hřívu, na jeho ocase už se zase něco dalšího děje. Pod vlivem roku 2019 lev nestíhá zářit. To může vyvolávat pocity nedocenění a nedostatku pozornosti. Pro nasycení hladového lva čtěte tyto řádky (viz foto)

OBJEDNAT KARTIČKU

POSELSTVÍ PRO PANNU

V roce 2019 je pro přímou a ráznou pannu důležité v ničem netlačit na pilu. Pokud se panna letos dostatečně uvolní, může s lehkostí naplnit svou touhu po dokonalosti. Pro uvolnění v každé situaci čtěte tyto řádky (viz. foto)

OBJEDNAT KARTIČKU

POSELSTVÍ PRO VÁHU

V roce 2019 je vahám přáno. Jemná aktivita umožňuje váze nalézat dlouhé chvíle harmonie. U roztěkanějších jedinců může docházet k tomu, že skrze hlučné myšlenky si okamžiku rovnováhy nevšimnou. Pro absolutní bdělost čtěte tyto řádky (viz. foto)

OBJEDNAT KARTIČKU

POSELSTVÍ PRO ŠTÍRA

Rok 2019 štírům otevírá prožívání doposud nepoznaných hlubin. Na druhé straně štír nestíhá mapovat všechny okolnosti, tak aby se cítil v bezpečí. Pro pocit bezpečí ve vašem životě čtěte tato slova.(viz foto)

OBJEDNAT KARTIČKU

POSELSTVÍ PRO STŘELCE

Pro zrychlené střelce je rok 2019 výzva. Z podstaty své nátury pro ně bude velmi náročné nalézt alespoň chvilku klidu. Pro nalezení chvilky klidu čtěte tato slova (viz.foto)

OBJEDNAT KARTIČKU

Zaujal Vás channeling? Mrkněte do kalendáře akcí, kdy se uskuteční další veřejné setkání. KALENDÁŘ AKCÍ

Přihlaste se k odběru novinek z jemnohmotného světa.
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

-