Jaký bude rok 2019?

autor: | Pro 31, 2018

Krásný den přátelé,

jaký je pohled Strážce Třetího Oka na rok 2019? Co jsme se dozvěděli na závěrečné besedě o roce 2019? Rozhodně stojí za to číst dál.

První důležitá věc, která se stane, je změna cifer v letopočtu. Možná se to na první pohled zdá, jako banální a bezvýznamné, jenomže na úrovni ciferného součtu přichází na scénu úplně nová vibrace.

Ciferný součet roku 2019 je 2+0+1+9= 12, 1+2= 3

Při ciferném součtu sčítáme jednotlivé cifry čísla, až získáme jednociferné číslo.

Číslo tři vládne celému roku 2019.

Během roku nás trojka doprovází úplně všude. Projeví se to zvýšeným zájmem po souvislostech. Než učiníme rozhodnutí, zjístíme si více informací, aby náš obraz byl kompletní.

Vibrace trojky přináší do našich životů celistvost. Téma celistvosti je pro nás v roce 2019 naprosto zásadní. Chceme ji nacházet úplně ve všem. Proto také potřebujeme znát co nejvíce souvislostí.

Jak celistvost naplňovat?

Energie pracuje pro aktivitu. K naplňování celistvosti je potřeba být aktivní .Trojka přináší zvýšenou míru aktivity. To je skvělé využít pro naše projekty a pracovním prostředí. Zaznamenáme zvýšenou potřebu po fyzickém pohybu a cestování. Aktivita však probíhá všemi úrovněmi našeho bytí. Rozhýbe všechny potřebné procesy, které máme v roce 2019 naplnit.

Existuje spousta úrovní, ve kterých nejsme celiství. Zvýšená aktivita čísla tři rozvibruje naše necelistvé části. A to na úrovni pozitivní i negativní. Během celého roku tedy poznáme naše kladné i stinné stránky. Tato poznání nám usnadní další kroky v životě. Pod vlivem čísla tři se naučíme nacházet celistvost v každém okamžiku na cestě k cíli. Člověk je celistvý, když si uvědomuje každý okamžik. Je důležité vědomě vnímat potěšení z každého krůčku na cestě, ikdyž náš vysněný cíl je ještě daleko. Naplněním ceslistvosti nejsme zaměřeni pouze na samotný výsledek. Naším výsledkem se stává cesta.

Celistvost se odráží v prožitku z výsledku. Jsme více vděční za výsledek, když si uvědomuje každý krůček, který jsme na cestě k němu udělali…

Co čeká jednotlivá znamení v roce 2019 naleznete v Channelingovém Online Klubu

Přihlaste se k odběru novinek z jemnohmotného světa.
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

-