Základní učení Strážce Třetího Oka

Základní učení Strážce Třetího Oka

Učení Strážce Třetího Oka vznikalo z počátku spontálně. Díky Vašim dotazům jsme pomalu otevírali dveře k dalším řešením osobních situací všech tazatelů. Odpovědi se dosti často opakovali. A tak se nám začal rozkrývat a do dnes rozkrývá koncept univerzálního Učení Strážce Třetího Oka.

Ze všech channelingů, které probíhájí skládám a předávám univerzální klíče k rozpoznání příčin a následků. Tyto klíče podporují změnu myšlení, uvolnění vzorců mysli, uvolnění zakousnutého ega a rozházených emocí.

Zde jsou dva základní kameny Strážcova učení:-)

  1. Vše existuje – když přichází jakákoliv myšlenka do Vaší mysli, příchází na základě toho, že je již existenční. Existovala ještě před tím než přišla a proto přichází k Vám.
  2. Vše je propojené – co to znamená? Všechny situace, které se nám v životech dějí jsou propojené. Pozorujete příčinu a následek. Akce a reakce jsou v každém čase propojené.  Pozorujte akci, to je Vaše zodpovědnost. Když vyvoláte jakoukoliv akci je to Vaší zodpovědností, že jste ji vyvolali. Potom dojde k reakci. Když nejste s reakcí spokojeni je nezbytné pozorování propojenosti mezi akcí a reakcí. Každá projenost Vás dovede k akci, kterou je třeba změnit.

Díky tomu se stáváte Tvůrci svý realit. A to je velmi důležité v tento čas, na tomto místě na planetě Zemi stát se Tvůrcem svých realit.

Jednou měsíčně se scházíme a já s radostí předávám Strážcovo učení. Další setkání máme 13.6.2016 od 19:00 více info zde

Připoje se k nám online nebo mrkni na záznam

ONLINE SLEDOVÁNÍ: pošli platbu na číslo účtu 2400246092/2010, do zprávy pro příjemce zadej svůj email. Před začátkem akce zasílám odkaz, na kterém se k nám přidáš.

ZÁZNAM Z AKCE: pošli platbu na číslo účtu 2400246092/2010, do zprávy pro příjemce zadej svůj email. Zasílám odkaz, na kterém sleduješ záznam:-)

About the Author

Leave a Reply