"Život je krásný, plný zábavy, lásky a radosti"
Právě teď je ta nejlepší chvíle se posunout v životě dál.

Informace o mně

Budiž jsi vítán na stránkách Školy Channelingu. Zdravím Tě, jmenuji se Lucie Aferi jsem zakladatelkou a „ředitelkou“ Školy Channelingu. K založení školy mě vedly vlastní bohaté channelingové zkušenosti. Je to více než jeden rok kdy jsem poprvé vědomě využila channelingu a propojila se se zdrojem informací „nehmotným vědomím“ Strážcem Třetího oka.

Channeling mi přinesl nadhled ve všech životních situacích. Umím brilantně zacházet se svou myslí, svými emocemi, egem a tělem. To vše využívám jako nástroje k realizaci ve svých projektů. A nyní nastal čas kdy se s Vámi chci podělit o všechny mé zkušenosti a naučit Vás channelovat, tak aby všechny bytosti měli přístup k nekonečnému zdroji inspirace.

Opravdu, channeling se může naučit každý! Behěm uplynulého roku se mi podařilo naleznout způsob, jak dovednost channelingu naučit ostatní. A proto jsem založila tyto stránky, kde mohu sdílet své zkušenosti o praci s myslí, veřejná channelingová videa a kde se Ty můžeš dostat k možnosti stát se také channelerem.