fbpx

Škola Channelingu Srpen!

Léto se blíží a s ním i srpnová Škola Channelingu.

Prožitkový pobyt na vlnách channelingu trvá pět dní a tak máme dostatek času proniknout do všech sfér našeho bytí. Poznáváme, jak využívat channeling v běžném životě. Proto je pobyt rozdělen do tří fází

  • Pobyt v těle
  • Rozpoznání mysli
  • Channelingové napojení

Co je to channeling?

Jedná se o získávání informací z energetického pole našeho okolí, ve kterém se právě teď nacházíme.

Je to stejné, jako vyhledávání souborů v našich počítačích. Pohybujeme se v rámci našeho osobního počítače a procházíme všechny jeho složky. Nebo připojíme externí úložiště informací a z něho stahujeme inspiraci. 

Externími úložišti mohou být paralelní vesmíry, vyšší či nižší dimenze telepatická propojení dalšími bytostmi.
Pro napojení na zdroj informací, inspirace a energie využíváme silný potenciál našeho SRDCE. Díky srdci přicházejí informace, které jsou v souladu s naším životním příběhem.

Jmenuji se Lucie Alferi

přináším na tento svět pohodu, radost a uvolnění při pobytu v těle. Desetiletá cesta mne neustále vede do SRDCE. Do prostoru, kde se nachází nekonečný zdroj inspirace a energie.
Ukazuji Vám, že život je jednoduchý a radostný. Ukazuji Vám jaké to je využivat srdce a intuici ve spolupráci s dalšími nástroji myslí, egem a emocemi.

 

 

Náplň školy channelingu

Záměrem školy channelingu je postupné rozšiřování vědomí při neustálém spojení s tělem. Každý aboslvent více poznává sám sebe. Vytváříme jedinečené podporujicí prostředí, díky skupině lidí.

1. fáze – Pobyt v těle

Prozkoumáváme a propojujeme se se všemi částmi našeho těla od konečků vlasů až po konce nehtů na malíčku u nohou.
Jsme si vědomí každé buňky našeho těla. Učíme se s tělem komunikovat, tak že dochází  k porozumění a pochopení situací na úrovni mysli.

2. fáze – Rozpoznání mysli

Naše mysl neustále pracuje. Někdy nám to brání v naslouchání vlastnímu srdci a inspiraci v něm.  Učíme se mysl uklidnit a očistit všechny myšlenkové vzorce, které nejsou v souladu s našimi záměry.
Skrze uklidněnou mysl vstupujeme do našich srdcí a necháváme jeho hlas rozenít v celistvosti. Zažíváme projevení nekonečného potenciálu SRDCE v čase a prostoru skrze tělo (uvolněným pohybem a tancem), skrze hlas (zpěvem a projevením všech zvuků)

3. fáze – Channelingové napojení

Učíme se vnímat a cítit svá energetická těla a s otevřeným srdcem přijímáme inspirace z okolních nosičů informací nebo-li médií. Vědomě pracujeme se stavem alfa, to jsou mozkové frekvence vhodné k channelingovému napojení

Celý pobyt doprovázím channelingovými vstupy Strážce Třetího Oka a dalších bytostí, které nás momentálně podporují a provázejí procesem napojení.

Místo konání – Vila Sklenářka
Vila s rozlehlým pozemkem se nachází uprostřed lesů ve Východních Čechách v blízkosti Kostelce nad Orlicí a poskytne nám dokonalé zázemí k naplnění všech fází školy channelingu
Jsou pro nás připraveny venkovní i vnitřní prostory pro meditace, cvičení a odpočinek.

Adresa: Vila Sklenářka 458, Kostelec nad Orlicí, 517 41 (CZ)

Ubytování:
ve společném prostoru na matracích (lůžkoviny v ceně)

Jídlo

Po celou dobu pobytu je pro nás připravena výborná vegetariánská kuchyně formou plné penze.

Datum:
25.8. – 30.8. 2019 léto v plném proudu:-)

 

Vidím, že Tě naše stránky zaujaly!

Pojďme navázat bližší kontakt.

Vložením e-mailu získáváš pravidelné zprávy ze světa Channelingu. Například upozornění na živá vysílání, živé akce nebo nové články na blogu.
Škola Channelingu pro vědomý život.