S radostí jste zváni na besedu doprovázenou channelingem se Strážcem Třetího Oka.

Na začátku besedy se zaměříme na téma:

Zhrzelé ego národa českého! Skrze perspektivu STO se podíváme na dění v české společnosti.

Následuje část, kdy se věnujeme Vašim individuálním dotazům.

Na závěr vedená meditace SRDCE:-)

Strážce Třetího Oka (informační pole), které nás doprovází na cestě do vlasního srdce. Podporuje nás v komunikaci se srdcem a ukazuje nám, jak srdečnost projevovat do svého okolí.

Skrze jeho perspektivu se učíme vnímat rovnováhu mezi nadhledem a prožitkem. Učíme se poznávat mysl, tělo, emoce a ego.

Registrace zasílejte emailem na luciealferi@gmail.com

Místo konání

Centrum osobního rozvoje Maitasuna: Ježkova 14, Praha 3

Cena

350,- Kč Platba v hotovosti na místě:-)

 

I tentokrát je možné být s námi ONLINE !!!!

Jak na to?

Stačí zaslat platbu ve výší 350,- Kč nebo 15 EUR
na číslo účtu 2400246092/2010
nebo IBAN: CZ8020100000002400246092
do zprávy pro příjemce napsat svůj email a datum vysílání. Před začátkem setkání Vám pošlu odkaz, na kterém je možné se k nám přidat:-).

Těším se na Vás Lucka

14407633_10209285297963190_1172348213_n

Po poslední besedě  se s námi paní Markéta podělila o svůj zážitek:-)

Dobrý den Lucko,

jsem ze setkání s Vámi nadšená, včera mi to přišlo jako něco úžasného. Všechny dotazy i odpovědi, které jste zprostředkovala, pro mě byly více či méně známé a cítila jsem při tom, jak se ve mně cosi uvolňuje a uklidňuje. Nejprve jsem měla chuť se na něco zeptat také, ale pak při závěrečné meditaci (v tom jsem fakt začátečník), jsem uviděla několikrát jasný obraz mého nejšťastnějšího já, jak zpívá a je v plné síle a kráse a uvědomila jsem si, že vlastně nemusím znát odpověď na všechny otázky a rozumět všemu, co se kolem mě děje. Že to nejdůležitější je, když budu sama šťastná a budu se soustřeďovat na to krásné a radostné ve mně a tím se zaobírat a s tím se mazlit. Pak to, co má být odhaleno, se mi ukáže a to, co už je pro mě třeba ztraceno nebo tomu úplně nerozumím a není nutné to pochopit, prostě nebude mít v mém životě místo.

Tak se moc těším na další setkání s Vámi, ať už online nebo osobně a přeji hodně štěstí s miminečkem, vlastně jsem se i chtěla zeptat, kdy to čekáte, ale nechtěla jsem rušit včerejší kruhy. Moc Vám to sluší, VAše radost a štěstí je nakažlivé, cítím, jak mě to ovlivňuje i dnes, mám úplně jinou chuť si hrát se vším, co jsem brala až moc vážně.
Děkuji a těším se a přeji mnoho štěstí!!!
Markéta